2733
2734
عنوان

بلایی که بعد از زلزله به حال و روز من اومده و نابودم کرده😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 92 پست
خب یعنی چه فکری میکنی در مورد اون سفیدا؟؟ مگه اون موجوداتی ک فک میکنی سفیدن؟؟ چون تو فیلما سفیدن؟

فک کردم خونه خراب شده پرنده بودن صحنه وحشتناکی بود چون هوا تاریک بود شب بود...همش میگم چرا زلزله فقط شب میاد؟چرا وقتی مردم توی خواب نازن زلزله میاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بدی دارم تا زلزله میاد سرجام میخ کوب میشم نمیتونم تکوون بخورم میترسم زلزله بیاد نتونم با بچم ف ...

دقیقا منم شوهرمم میگه چرا وقتی اتفاقی میفته فلج میشی...

اصن دست خودم نیست انگار فلج مغزی میشم فقط جیغ میزنم حالا چند بار که پس لرزه زد بیدار بودیم فقط میگفتم آوا بدو دخترم بیچاره تند میدویید

2728
درمانت فقط اینه که تو ترسیدی .  تا دعایی برات ننویسن خوب نمیشی .  همون دعا که وقتی بچه م ...

من دخترم خیلیییی ناآروم بود پیش دوتا دعا نویس معروف بردم کلی دعا نوشتن و سفارش ولی آروم نشد که نشد...بعد از اون اعتقادمو از دست دادم

شما چیکار میکردین موقع زلزله؟؟؟؟؟اون لحظه؟؟؟

ارامش خودمونو حفظ میکردیم😂😂الکی ولی ما واقعا نمیتونستیم فرار کنیم خیلی وحشتناک بود مخصوصا برقام قطع شد فقط صدای شکستن وسیله هارو میشنیدیم 😨😨منو برادرم خونه تنها بودیم بقیه بیرون بودن نترس چیزی نمیشه ولی شما حامله ای کاشکی برید پیش روانپزشک البته خواهرمم حامله بود هیچیش نشد خدارو شکر نگران نباش

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
دست خودم نیست جدا از اینا نمیدونم چرا همش احساس میکنم یکی دنبالمه میخواد متو خفت کنه بکشه حتی شوهرم ...

اعصابت به هم ریخته😟برو پیش روانشناس.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ارامش خودمونو حفظ میکردیم😂😂الکی ولی ما واقعا نمیتونستیم فرار کنیم خیلی وحشتناک بود مخصوصا برقام قط ...

خونتون آپارتمانی بود؟من ۸.۹ سال پیشم اینجا زلزله زد تو آپارتمان بودیم خونه خواهرم بعد فقط تو تراس جیغ میزدم

2738
شوهرم قبول نمیکنه بعدم میگه دکترا تو حاملگی که دارو نمیدن

روانشناس برو.روانشناس که دارو نمیده.روانپزشک دارو میده که باز یه سری داروهارو تو بارداری میشه خورد.خواهرم میخورد.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
روانشناس برو.روانشناس که دارو نمیده.روانپزشک دارو میده که باز یه سری داروهارو تو بارداری میشه خورد.خ ...

خواهرتم مثه من بود؟شهرمون خیلی کوچیکه همه روانشناسا تازه کارن و تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدن...اصن آدم باتجربه دوروبرم نیست

خونتون آپارتمانی بود؟من ۸.۹ سال پیشم اینجا زلزله زد تو آپارتمان بودیم خونه خواهرم بعد فقط تو تراس جی ...

فقط جیغ میزنیا😂😂نه ویلاییه چارچوب درو گرفته بودیم وگرنه پرت میشدیم اینور و اونور خیلی طول کشید من فکر میکردم میمیریم منتظر بودم سقف بیاد پایین😳😳😳😳😳

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
فقط جیغ میزنیا😂😂نه ویلاییه چارچوب درو گرفته بودیم وگرنه پرت میشدیم اینور و اونور خیلی طول کشید من ...

وای بگردم خدا رحم کرده آره اینجور مواقع مغزم از کار میفته میچسپم به زمین و جیغ میزنم آخه میترسم من برم بقیه بمونن زیر آوار

خواهرتم مثه من بود؟شهرمون خیلی کوچیکه همه روانشناسا تازه کارن و تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدن...ا ...

نه.خواهرم مشکل اعصاب داشت دارو میخورد یهو باردار شد دکتر داروهاشو عوض کرد.اگر بتونی پیداکنی خوب میشه.

فعلا زنگ بزن ۱۴۸۰ ببین بهت چی میگن.مشاوره رایگانه.

نه.خواهرم مشکل اعصاب داشت دارو میخورد یهو باردار شد دکتر داروهاشو عوض کرد.اگر بتونی پیداکنی خوب میشه ...

اینجا یه روانپزشک باتجربه هست....

ولی یه بار رفتم ۳ تا قرص داد تازه میگفت روزی ۱ چهارمش رو بخور بازم من همش گیج خواب بودم ترسیدم قطعش کردم 

2706