2737
2739
عنوان

دلم براش تنگ شده😑💔

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 91 پست
برام دعاکن خیلی تنهام خانوادم نمیزارن حتی بادوستام تاسرکوچه برم مشکلم فقط رفتن اون نیس😔

چشم عزیزم حتما♥️

چند سالته؟

کنارم خیلیا هستن، دلم پیش تو آرومه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم  من بخاطر عشقم هرکاری رو که تونستم انجام دادم مثه پسرا اصن جای منو اون عوض شده بود از مام ...

منم براش هر کاری کردم با این تفاوت که اون مطلقه بود با یه بچه و من هردوشونو رو چشمم گذاشتم ولی آخرش جلو چشم خودم بهم خیانت کرد... خداروشکر تموم شد😊

الان به خاطر گذشته من خیلی ترس دارم از هر رابطه ای... و اینکه بفهمه دوسش دارم حداقل تا وقتی که از احساسش مطمئن نیستم برا همین همش فاصله میگیرم و از این بابت نگرانم😔💔

2740
ببین ما با هم دوست معمولیم هم کلاسیم همه جوره هوامو داره ولی هیچوقت مستقیم نگفته دوسم داره فقط با کا ...

خب اکثر مردا مستقیم نمیگن دوستت دارن بلکه با کاراشون نشونت میدن.تو به کاراش دقت کن ببین از رو علاقس یا نه

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏

من کات نکردم تا اخر نفسم بخاطرش جنگیدم البته شرایطمون سخت بود فامیلیم مامان من قبلا زن بابای اون بوده مامان اونم دختر عمویه بابامه خواهرشم زن پسر عموم بود طلاقش داد ولی اگه میجنگید میشد چون من باهاش بودم

واسه رسیدن به آرزوهام دعام کنید.
دوست پسرنبودعشق بود رفت بی دلیل  چن بار اومدخاستگاری نذاشتن به سختی بودگوشی قایمکی داشتم

کیا نذاشتن

خب میجنگیدین بخاطرهم با خانواده ها

بی دلیل رفت عوضی پسرا همینن

تا این دختر نشه یکی دیگه

با یه مرد یچه دار اخه چرا دوس بودی به نفعت شد که رفت والا بخدا

دوسش داشتم متاسفانه..‌.عشقش چشمامو کور کرده بود😔اول هم نمیدونستم که بچه داره...

کیا نذاشتن خب میجنگیدین بخاطرهم با خانواده ها بی دلیل رفت عوضی پسرا همینن تا این دختر نشه یکی دیگ ...

ن اینجورنبود نمیشدببینمش خسته شدرفت بارها رفتوبرگشت

شش سال جنگیدم نشد

اگه نمیتونی عاشقش بمونی پس عاشقش نکن!