2733
2734
عنوان

دلم میخواد مادر شم

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 32 پست
چرا آخه؟ مگه اشکال داره؟ 

نظرها متفاوته،من خوشم نمیومد اولویت طرفم این باشه،ب نظرم همچین مردی اگه ب هر دلیلی نتونی کار کتی مريض بشی یا هرچی نمیتونه تکیه گاه باشه،ممکنه کسی کاملا متفاوت فکر کنه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
نظرها متفاوته،من خوشم نمیومد اولویت طرفم این باشه،ب نظرم همچین مردی اگه ب هر دلیلی نتونی کار کتی مري ...

شما الان شاغل هستید؟ مدرکتون و شغلتونن چیه؟ 

با شوهرتون رشته مشابهی یا نزدیکی داشتید یا کاملا متفاوت بوده؟ 

میدونم خیلی وقتتون رو گرفتم ولی لازم دارم بدونم ببخشید 🌹

Life goes on ✔️
2731
شما الان شاغل هستید؟ مدرکتون و شغلتونن چیه؟  با شوهرتون رشته مشابهی یا نزدیکی داشتید یا کاملا ...

چون میخوایم مهاجرت کنیم نه مدتیه کار نمیکنم،کارشناسی ارشد هستم،با همسرمم خیر هم رشته نیستیم کاملا متفاوت

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
چون میخوایم مهاجرت کنیم نه مدتیه کار نمیکنم،کارشناسی ارشد هستم،با همسرمم خیر هم رشته نیستیم کاملا مت ...

بعد این مشکل ساز نشد چون خودم علوم پزشکی درس میخونم و رشته فوریت ها 

میبینم اکثر دانشجو ها و دوستام از رشته های پرستاری و مامایی و هوشبری و... زن میگیرن و کم تر سراغ مهندسی میرن 

Life goes on ✔️
بعد این مشکل ساز نشد چون خودم علوم پزشکی درس میخونم و رشته فوریت ها  میبینم اکثر دانشجو ها و د ...

ما که مشکلی نداشتیم،خوشبختی رو در این چیزا جستجو نکنید،بیشتر فکر کنید

راستش دوست دارم یه زندگی خوب داشته باشم پر از مهربونی و همدلی و همدردی برام مهمه افکارمون نزدیک باشه و همو درک کنیم حاضرم بی پولی بکشم ولی بد اخلاقی و بی عاطفه بودنو نمیتونم تحمل کنم. 

Life goes on ✔️
راستش دوست دارم یه زندگی خوب داشته باشم پر از مهربونی و همدلی و همدردی برام مهمه افکارمون نزدیک باشه ...

بسپار بخدا،توکل کن ب خودش ک ی ادم مناسب سر راهتون قرار بده،خوشبخت باشید

واقعا تصمیم ازدواج خیلی سخته دیگه هنگ کردم نمیتونم فکر کنم به جایی نمیرسم گاهی میگم شاغل باشه گاهی میگم خانه‌دار بهتره 

گاهی میگم اولویت خانواده و اخلاق ولی دوست دارم همسرم نمیگم مدل باشه ولی زیبایی هم در حد معمولی داشته باشه برام مهمه نمیتونم که خودمو گول بزنم 

Life goes on ✔️
واقعا تصمیم ازدواج خیلی سخته دیگه هنگ کردم نمیتونم فکر کنم به جایی نمیرسم گاهی میگم شاغل باشه گاهی م ...

زیبایی مهمه ولی خب نسبیه،باید ب چشم شما خوب بیاد فقط،شاغل بودن یا نبودنم اولش صحبت کنید ببینید خودش چی میگه اجبار نکنید ولی خواستتون رو بگید،مقایسه نکنید با دگیران هيچوقت،بله تصمیم سختیه

زیبایی مهمه ولی خب نسبیه،باید ب چشم شما خوب بیاد فقط،شاغل بودن یا نبودنم اولش صحبت کنید ببینید خودش ...

یه جای حرفاتون تناقض داره سوال خودمم بود ولی شما جوابشو گفتید 

شما میگید من خودم کسی که میدیدم برا شغلم اومده خواستگاری و براش مهمه که من شاغل باشم رو رد میکردم الان به من گفتید اگر برام شاغل بودن مهمه رفتم برا اشتگنایی و حرف زدن حتما بهش در این باره بگم و... الان چکار کنم من؟ 

Life goes on ✔️
یه جای حرفاتون تناقض داره سوال خودمم بود ولی شما جوابشو گفتید  شما میگید من خودم کسی که میدیدم ...

تناقض نداره ببینید یکی میاد میگه من میخوام همسرم حتما شاغل باشه برام مهمه و اولویته کلا اول میبینه طرف سرکار میره بغد میره خواستگاری خب میگم نه،یکی میاد میگه ترجیح میدم همسرم فعالیت بیرون از خونه داشته باشه و اجتماعی باشه شاغل باشه ولی اگه خودش دوست نداره ک هیچ و اخلاق و ایمان طرف برام مهم و اولویته،اینا مثل همن?!!!همسر من گفتن دوست دارم همسرم بیرون کار کنه نه بخاطر پولش بخاطر اینکه زن ام امروزی و اجتماعی یاشه،الان سرکار نمیرم دوساله ولی همسرم رفتارش فرقی نکرده باهام

تناقض نداره ببینید یکی میاد میگه من میخوام همسرم حتما شاغل باشه برام مهمه و اولویته کلا اول میبینه ط ...

خیلی نظرتون میتونه کمکم کنه ولی متاسفانه به هم ریخته شده متاسفانه میخوام بدونم چی گفتید🌹

Life goes on ✔️
2706