2733
2734
عنوان

این بچست یا جغددد برا چی نمیخابهههه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمممم خندم گرفت چقدبچت تخسه😂ستیریزین ادم بزرگو بیهوش میکنه

سیتریزین که برا دخترم حکم ابو داره ایبو پروفن نمیخوابونتش خدایی دکترش هم تعجب میکنه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2728
ممنون الهی آمین. هفت بار ایوای و آی وی اف کردم نگرفت دوباره باید برم آی وی اف دعا کنید ایندفعه بگیره ...

انشالله شمام برا دوستم دعاکنین اونم تو این مراحله .تو دعاهاتون اول بقیه رو بعد خودتونو دعاکنید انشاالله حاجت روا میشین

ممنون الهی آمین. هفت بار ایوای و آی وی اف کردم نگرفت دوباره باید برم آی وی اف دعا کنید ایندفعه بگیره ...

انشاالله سال دیگه همین موقع به درد ما مبتلا بشی از بیخوابی سرتو بکوبونی تو دیوار  

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2740

به نظرم همون طور که مجردی به متاهلی از زمین تا آسمون فرق داره 

اونی که بچه نداره هرگز نمی تونه بچه دارا رو درک کنه 

من قبل از اینکه بچه دار بشم خیلی انتقاد میکردم ولی الان پدر و مادر هر کاری میکنن حق میدم 

منم. از غصه شبا خوابم نمیبره چند ساله منتظرم. انشاالله ما هم زودی مامان شیم به امید خداوند 

عزیزم چند بار آی وی اف انجام دادی

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
به نظرم همون طور که مجردی به متاهلی از زمین تا آسمون فرق داره  اونی که بچه نداره هرگز نمی تونه ...

منم همینطور

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ایشالا همین ماه بارداربشی🥰

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩