2733
2739
اووو من داغون شده بودم اونقد ک گریه میکردم لاغررر شده بودم زیر چشمام گود .مامانمم میشست برا من گریه ...

منم همین چند روز داغون شدم....اصلا حمام نمیرم روحیه ام داغونه با کسی ام نمی تونم حرف بزنم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همین چند روز داغون شدم....اصلا حمام نمیرم روحیه ام داغونه با کسی ام نمی تونم حرف بزنم

من عشقم تک پسره بهش میگم به مامان بابات بگو طلاق بگیرن یه مدت تا تو معاف بشی 🤣🤣 دوباره ازدواج کنن چیه خو  کار خیلییی کوچیکیه برا تک پسرشون و عروس نانازیشونه 😂😂😂

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

فقط یه چیزی

هم دفترچه بیمه تون اومد برو مراکزدرمانیشون همه چیش تقریبا رایگانه خعععلی باحاله

من ک یکسره میرفتم چکاپ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ده تا دندون. پر کردم

شوهرم ک عصب کشی کرد چندتاشونو وای خعلی خوب بود 

سلام ملیکم
 من عشقم تک پسره بهش میگم به مامان بابات بگو طلاق بگیرن یه مدت تا تو معاف بشی 🤣🤣 دوباره ازدو ...

خخخ😂😂😂😂😂باید از طلاقشون 2 سال بگذره

😂😂😂😂😂

2740
خوشبحالت به نظرت کی زنگ میزنه به من؟ اهوممم روزای بدیه    

نمیدونم والا هر روز بعد ناهار بهشون اجازه میدن زنگ بزنن یا قبل خواب

شاید هنو درگیره وقت نداره یا هم فرماندشون وحشیه اجازه نمیده

سلام ملیکم
اره ولی از طلاقشون فکرکنم باید 4 سال گذشته باشه

یا خداااا😂😂😂 

بهش مبگم میگه مامان بابام دلشون نمیاد منو ببرن سربازی شاید برام خریدنش 😂  من بره سربازی دق میکنم تنها دلخوشیمه حالا ک فعلا تا یه دوسال دیگه دانشگاییم بقیشم خداکریمه شاید فرجی شد بحق ابلفض😆😆

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
خوشبحالت به نظرت کی زنگ میزنه به من؟ اهوممم روزای بدیه    

یبار تنبیه کرده بودنشون اجازه ندادن زنگ بزنن بعد ناهار شوهرم رفته بود ب فرماندشوون گفته بود زنم پا ب ماه حامله ست تو رو خدا بزار زنگ بزنم نگرانه از دروغ😂😂🤣😂😂🤣😂🤣

سلام ملیکم
فقط یه چیزی هم دفترچه بیمه تون اومد برو مراکزدرمانیشون همه چیش تقریبا رایگانه خعععلی باحاله من ک ی ...

😂😂😂😂😂خخخ نه ما در کل شهرای زندگیمون هم دوره از هم

خخخ😂😂😂😂😂باید از طلاقشون 2 سال بگذره 😂😂😂😂😂

خو چ اشکال داره حالا دوسال یه طلاق کوچولو بگیرن بعدش ک عشقم معاف شد ازدواج کنن اصلا عروسیمون رو باهم میگیریم 😋😋 چ رمانتیک میشه بخدااا 

نگا من چه عروس مهربونیم🙈 میخوام پسرشون عروسیشون رو ببینه

یا خداااا😂😂😂  بهش مبگم میگه مامان بابام دلشون نمیاد منو ببرن سربازی شاید برام خریدنش 😂 &nb ...

منکه گفتم اگه بچم عاشق یه پسر بی پولو سرباز بشه خودشو بکشه هم نمیزارم باهاش ازدواج کنه

از بسسسس ک خودم کشیدممممم

سلام ملیکم
نمیدونم والا هر روز بعد ناهار بهشون اجازه میدن زنگ بزنن یا قبل خواب شاید هنو درگیره وقت نداره یا هم ...

اها نه عشق من که هنوز زنگ نزده میگن اونجا تلفن کمه صف هام طولانی

عشق شما توی اموزشی مرخصی هم اومدش؟

2706