2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دلیل نمیشه به نظرم

نمیدونم منم خیلی دلم بچه دوم میخاد ولی میترسم می۳گم نکنه بعد هی هم بگ براچی منو اوردی  دخترم دوسال و پنج ماهشه دلم‌یه پسر میخاد کاش دست خودادما بود

چی‌بگم والا😑
2740

من پسرم خیلی اذیتم کرده....از همه لحاظ...دیگه حوصله ندارم تا ۷..۸ سالگیش الانم ۳ سالشه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
نمیدونم منم خیلی دلم بچه دوم میخاد ولی میترسم می۳گم نکنه بعد هی هم بگ براچی منو اوردی  دخترم دو ...

نه عزیزم اگه اینجوری فک کنیم که دیگه هیچ من با اینکه میدونم اوضاع خوب نیس دوست ندارم پسرم تنها باشه،دخترت یک ماه از پسرم کوچیکتره

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
انشاالله نی نی ت سالم دنیا بیاد، براش صلوات فرستادم

مرسی مهربون منم براشمافرستادم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من سرهمین یکی اینقدرمواظب خودم بودکه باورت نمیشه ولی تهش سقط شدحتی اگه بازم بارداربشم چندسال دیگه می ...

آره یه استراحت به بدنتون بدین خدا بزرگه عزیزم

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
2706