2737
2739

سلام.من۵ساله ازدواج کردم و تاحالا سفرنرفتیم.میخوایم برای اولین باربعدازاین همه کارکردن ودویدن یه سفرخوب بریم  .درمورد جاذبه های گردشگری کشورها هزینه هایی که برای بازدیدازمکان های دیدنی و تفریحات اونجابایدبکنیم اطلاعی دارین برام بگیدواینکه کدوم کشور مناسب تریا گرون تره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم ترکیه رو دوست دارم اما میگن هزینه هایی که اونجا باید بکنی خیلی بالاست نمیدونم 

تو ایمایی که گفتی ترکیه از همه ارزونتره

چقدر مد نظرته؟ کلا برای دو نفر 

اول تایلند بانکوک پوکت بیشتر پوکت

بعد ترکیه استانبول

بعد گرجستان تفلیس

البته فصلشم مهمه

چه فصلی میخواهی بری؟

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

من استانبول و ارمنستان و دبی رفتم تا الان 

سفر به استانبول چون بهم خوش گذشت و هزینه هاش معقول بود و چند بار تکرار کردم

سلیقه ای هستش،بستگی به علایقت داره

ترکیه چون خریدم خوب میشه کرد خیلی دوست داشتم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
من استانبول و ارمنستان و دبی رفتم تا الان  سفر به استانبول چون بهم خوش گذشت و هزینه هاش معقول& ...

اخرین بار کی رفتی؟

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اگرشد اسفندماه وحدودی ۶تا دارم

۶تا چی داری🙄

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706