2737
2734
عنوان

پرستارایی که قوانین طرحو میدونید،لطف میکنید بیاید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 24 پست
ککنورچی؟ پرستاری بری سرکاردرامدش خوبه بعدم شیفت وخستگیش هست دیگه منصرف میشی  اگه پارتی داشته ...

کنکور سراسری😁شاید اگر پرستار نبودم هیچوقت این کارو نمیکردم ولی باهاش کنار نمیام

به خاطر همین خستگی شیفتا خواستم طرحمو یه قسمت به نسبت راحت باشم که بتونم بخونم

یه نفر هست که شاید بتونه کمکم کنه ولی نمیدونم گردنش چقدر کلفته😑و اصلا گردن کلفت حساب میشه یا نه

اگه حس منو بقیه میفهمیدن بهم حق میدادن☹

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موفق باشی عزیزم

همینطور شما😊🌷🌷🌷

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
کنکور سراسری😁شاید اگر پرستار نبودم هیچوقت این کارو نمیکردم ولی باهاش کنار نمیام به خاطر همین خستگی ...

عریزم کار کم بخوای خانه بهداشتا خیلی کم کاره و مناسبه واسه درس خوندن.بهتر از آزمایشگاهه.

پسرم❤دنیامه
2731
عریزم کار کم بخوای خانه بهداشتا خیلی کم کاره و مناسبه واسه درس خوندن.بهتر از آزمایشگاهه.

آره خب،خواستم ببینم به طور طبیعی میزارن برم اونجا یا حتما پارتی میخواد😩

بله من پرستارم و خیلی هم به شغلم افتخار میکنم.آی سی کارم.پزشک نمیتونه از کارم ایراد بگیره.اینقدر حرف ...

سلام عزیزم تا حالا دیدی پرستاری پیمانی مرحله ی اول قبول شه بعد تو مصاحبه رد شه؟

کنکور سراسری😁شاید اگر پرستار نبودم هیچوقت این کارو نمیکردم ولی باهاش کنار نمیام به خاطر همین خستگی ...

اولش همینطوریه سعی کن طرحتابگذرونی بعدبروخصوصی شیفت صبح فقط 

الان حقوق باکارانه واینافکرکنم روی 3یا4تومن باشه اولش سخته بعدش راحته وخودت علاقه پیدامیکنی

باشوهرت طی کن اذیتت نکنه بگه شیفت نروفلان نکن چراروزتعطیل نیستی یکم همکاری کنه برات راحتته ولی اگه اذیتت کنه طرحت سخت میگذره 

من دیدم ولی یک دست هایی پشت پرده هست که نذاره 

مثلایک بیمارستانی بودمیخاست نیروهایی که خودشون میخادرابذاره حتی توذخیره بودن بعداصلی هاراردکردن تاانهایی که خودشون میخان رابگن قبول کنن 

ولی خیلی کم هست 

2740

سلام هزیزم.بله مصاحبه خیلیارو رد میکنن.چون بیشتر از ظرفیت گرفتند تا یه عده رو توی مصاحبه رد کنن

پسرم❤دنیامه

سلام من یه سوالی دارم در مورد یه بیماری اگه جوابم رو میدید تا بپرسم خصوضی ممنون میشم

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔