2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دفعه اول قبول شدم 

منتها در کمال حیرت و ناباوری یک بار با ترمز دستی بالا یک فاصله ده دقیقه ای رو رانندگی کردم

فقط پیاده شدم دود بود که از ماشین بلند میشد شانس اوردم لنت ماشین نسوخت.بعدشم فکر کردم الان اتیش میگیره از ماشین فاصله گرفتم  

یه اقایی کمکم کرد

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین

من به هرکی میگم باورش نمیشه، بار چهارم قبول شدم😂😂 ولی به حدی دست فرمونم عالیه و با تسلط رانندگی میکنم که به هرکی میگم باورش نمیشه میگه شوخی میکنی😅 

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙
2731
من بار اول خودمم نمیدونم چرا😂 افسر فقط پارک دوبل گرفت گفت پیاده شو فکر کردم ردشدم دیدم امضا زد با ...

وای چ لذت بخش😂😂😂😂منم میخوام از این شادیا     من هنو تو مرحله ی عملی هستم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من دوبار از شدت استرس پیش افسر پام میلرزید تعادل نداشتم تو نگه داشتن کلاج 

دفعه سوم افسر عوض شد یه ادم مهربون بود منم به راحتی قبول شدم 

واقعا برخورد افسر مهمه چون من خیلی رانندگیم از اول خوب بود ولی پیش افسره نفسم بالا نمیومد 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...
خوشبخالت😁

ولی مطمئنم نتیجه استرسیه ک جلو افسر نداشتم

ادم استرسیم ولی اصلا ب افسر نگاه نکردم ک استرس نگیرم نفر قبل منم قبول شد بیشتر اعتماد ب نفس گرفتم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

دفعه اول قبول شدم 18سالگی😁بابامم ماموریتی بود جنوب خیر سرانه ماشینو برمیداشتم همه جا میرفتم😂😂😂

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

من بار دوم ترمز دستیو بالا نکشیدم ولی ماشین راه افتاد و علایم رو انجام دادم بعد گفت ردی گفتم چرا گفت ترمز دستی رو نکشیده رانندگی کردی گفتم ماشین شما مشکل داره خودش راه افتاد😐👍

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
وای چ لذت بخش😂😂😂😂منم میخوام از این شادیا     من هنو تو مرحله ی عملی هستم

انشالله فقط استرسو بذار کنار فکر کن تنهایی تو ماشین

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706