2733
2734

من عاشقشون نيستم و صدالبته به پاي مادرم نميرسن اما واقعا از ته دلم خيلي دوستشون دارم

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهر من خاله امه قبلا عاشقش بودم قبل عروسی هم مثل همون بچگی ها دوسش داشتم ولی بعدا چیزایی ازش دیدم که دیگه واقعا بهش بی حس شدم یعنی حتی تنفرم نه هااا بی حس بی حس 😳😳😳😳

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2728

والا من نمیتونم ازکسی متنفرباشم

مادرشوهرم هم زن خوب و باخدایی هست

آزارش به کسی نمیرسه

نمیتونیم بگیم مثل مادرخودمون عاشقش هستیم ولی همینقدرکه احترامشو نگه داریم و بهش سربزنیم و ناراحتش نکنیم  و بدشو نگیم فکر میکنم خودش یعنی دوست داشتن

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

البته بگم که یه خواهر شوهر ذارم واقعااااااااا ماهه و مثل خواهرم دوسش دارم و باهاش راحتم 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

من هم خالمه هم زن عموم . بررره بمیره  تیرمیندازه کمون قایم میکنه دو بهم زن دروغگو هرجا باد بیاد شن میکنه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2738

خیلی زن خوبی اما راستش چنین حسی ندارم😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

من دوستش دارم.همیشه هم تعریفش میدم.ولی هیچوقت هیچکس مثل مامانم نمیشه

ولی خدایش کارایی که میکنه مانانم برام انجام نمید.

زنه خیلییی خوبیه

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
2706