2733
2734
عنوان

فردا صبح سزارین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 43 پست
فدای سرش انشالله سالم باشه باقیش رو میشه صبوری کرد فقط میگم انشالله صبح بخیر بگذره😘😘

چه مامان با صبر و حوصله ای

قطعاااااا بخیر میگذره

تا خدا هست نگرانی چرا؟؟

😘😘😘😘

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
نمیدونم ولی تا حالا محیط اتاق عملو ندیدم خیلی میترسم

خب همه ندیدن فقط تو نیستی مگه اتاق عمل چیه. من بخیه زدن به کمرم ولی اصلا نفهمیدم  . والا من اگه بدونم قراره سزارین بشم در اینده خیالم راحت میشه 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فردا موعد پریودیم ولی دیشب ک نزدیکی  داشتم و دوخول بود حس میکردم درد داشتم افتزاح به شوهرم میگفتم درد دارم گفت نکنه بارداری یعنی ممکنه؟

خدایا یه بچه سالم به منو شوهرم بده هرچی باشه دختریاپسرکافیه فقط سالم باشه
2731
 اسی جون توروخدادعاکن منم مامان بشم ارزومه😭

چشم گلم انشالله😘

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
خب همه ندیدن فقط تو نیستی مگه اتاق عمل چیه. من بخیه زدن به کمرم ولی اصلا نفهمیدم  . والا من اگه ...

من تو ترسو بودن اعجوبه م😂😂

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
چه مامان با صبر و حوصله ای قطعاااااا بخیر میگذره تا خدا هست نگرانی چرا؟؟ 😘😘😘😘

ممنون گلم

💞💞😘😘

من فردا موعد پریودیم ولی دیشب ک نزدیکی  داشتم و دوخول بود حس میکردم درد داشتم افتزاح به شوهرم م ...

نمیدونم گلم

2738
ممنون گلم 💞💞😘😘

قربونت عزیزم

یکم دیگه خدا فرشته و برکت بهت میده

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏