2737
2739
سلام.من هفته ی 15 بارداری رفتم سونو 4بعدی البته ب دستور پزشکم.nt 1mmبود و همه چیش سالم بود.ایا احتمال سندروم داون وجود داره؟ازمایش تریپل تست هم دادم ک هنوز جوابش نیومده. ممنون
خدایا از من بگیر هرانچه تو را ازمن میگیرد
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من سونوگرافی ان تی و آزمایش خون غربالگری سه ماهه اول را انجام دادم دیروز که رفتم دکتر دکتر برای هفته 16 سونوگرافی آنومالی نوشته. آیا سونوگرافی آنومالی همان سونوگرافی غربالگری سه ماهه دوم است؟ آیا مانند غربالگری سه ماهه اول نباید همان روز آزمایش خون انجام داد؟ و آیا دکتر من به موقع تجویز کرده است یعنی 16 هفتگی برای این سونوی آنومالی زود نیست؟ هزینه این سونوگرافی چقدر است؟
متشکرم
پسر گلم 6 اسفند پا به دنیا گذاشت و زندگی ما رو شیرین کرد
سلام من هفته 12رفتم غربالگری مرحله اول که هم آز دادم هم سونو

دکترم برای مرحله دوم هم برام آز نوشته و هم سونو این آز و سونو رو باید هفته چندم انجام داد

البته اولین مرحله همچیم عالی بوده

ممنون

با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی . برای او که نمی دانی که چه شکلی خواهد داشت . چشمهایش , دهانش , انگشت هایش و ....
و با لگد هایش میگوید من اینجام مادر[
 BabyFetus Ticker

2728
سلام من توهفته بیست وچهار بارداری هستم جواب تست غربالگری من در هردوره خوب بود ولی چون قبلتر فرزند خواهرم بدلیل سوراخی در قلب بعدازبه دنیا آمدن فوت کرد دکتر واسه من اکو نوشت که حین اکو گفت رگی بین قلب وریه است که در این هفته بارداری طبیعیه اما وقتی کودکتان متولد شد برای اطمینان اکو کنم با این حال من بشدت نگران هستم ایا مشکلی هستی ؟
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
سلام آزمایشگاه نیلو

من امروز (14 شهریور 92) یه سونوگرافی انجام دادم که بعضی از اطلاعاتش به شرح زیر هست :
Placenta: high anterior
Amniotic Fluid: normal
AFI: 13.6 cm
Deepest Pocket: 4.6 cm
BPD: 36w 3d
HC: 36w 1d
CI: 0.8
AC: 38w 0d
FL: 35w 3d
HL: 35w 2d
Average GA: 37w 2d
EFW: 3084 gr

حالا از خدمتتون چند تا سؤال داشتم:
1- آیا این پارامترها با هم تطابق دارن ؟ مثلاً اندازه دور سر 36 هفته و یک روزگی رو نشون میده ، اما دور شکم 38 هفتگی . و همینطور طول استخوان درشت نی ران پا و ساعد دست 35 هفتگی رو نشون میده که با میانگین سن ِ جنین که 37 هفته ست ، دو هفته فاصله داره.
آیا این مسئله ها نگران کننده ست؟

2- دکتر گفت شکم بچه بزرگه و ممکنه زایمان طبیعی رو سخت کنه.جای نگرانی (از نظر سلامتی ِ جنین) وجود داره به نظرتون؟

3- در ضمن لگنچه ی کلیه ی سمت ِ چپ جنین در حال حاضر LRP: 6mm هست .که البته در ماه چهارم LRP:7.8 cm بود و در ماه ششم شد 7 میلی متر و الان هم که 6 میلی متر هست. (البته پزشک گفت ظاهراً مشکل لگنچه ی کلیه ش برطرف شده و به حالت نرمال برگشته) میخوام ببینم دیگه نیاز به بررسی کلیه های نوزاد نیست بعد از زایمان؟

4- اگر ممکنه بگید که پارامتر CI به چه معنی هست؟

5- میخواستم بدونم تاریخ زایمان ِ طبیعی چه زمانی میتونه باشه ؟

6- و همینطور بهترین range ِ تاریخ ِ زایمان ِ سزاریان به چه صورت هست ؟ (نمیخوام بچه از لحاظ تنفسی نارس باشه زمان سزاریان )

بی نهایت تشکر ;{@
هفته 15 بارداری هستم و دوقلو باردارم، دیروز رفتم سونوگرافی دکتر بهم گفت که همه ویژگی های هر دوتاشون خوبه ولی یک نقطه سفید تو قلب یکی از جنین ها هست ، میشه راهنماییم کنید این نقطه چی هست ؟ لطفا جوابمو بدین خیلی نگرانم
2740

هفته 15 بارداری هستم و دوقلو باردارم،

دیروز رفتم سونوگرافی دکتر بهم گفت که همه ویژگی های هر دوتاشون خوبه ولی یک نقطه سفید تو قلب یکی از جنین ها هست ، میشه راهنماییم کنید این نقطه چی هست ؟

لطفا جوابمو بدین خیلی نگرانم
سلام . 24 سالمه. هفته 12 بارداری هستم. دو روز پیش رفتم ازمایشگاه نیلو برای غربالگری. سونو هم رفتم. تو نتیجه نوشته بود: nasal bone :absent.
میدونم nb همون تیغه بینی هست. خیلی نگرانم. خواهش میکنم. اگه میشه راهنماییم کنید.
سلام
من تو هفته یازدهم هستم دکترم سونوی غربالگری برام ننوشت ایا واجبه همه این سونو رو انجام بدن؟
خدایا ممنونم که دستای کوچلوی دخترمو تو دستای من گذاشتی تا همیشه صبح ها با بوسه های زیباش بیدار شم
سلام ,
من شهرستان هستم ,نتیجه آزمایش غربالگری من با ریسک بالا بوده
من دوقلو باردارم,عددfbhcgدر هفته 12برابر378.2 شده,ودر برگه نوشته شده میزان نرمال79,0هست,
Papp aبرابر 6,97 شده ومیزان نرمالش 3.44ذکر شده
در آخر ریسک سندرم داون 1به 203ذکر شده
در سونو گرافی ان تی ,استخوان بینی در هفته 12دیده شده و طول ان تی 1.7بوده
آیا ممکنه آزمایسگاه اشتباه کرده باشه؟
Lilypie Maternity tickers
2706