2752
2734
عنوان

بچه هایی که عمل لاپراسکوپی انجام دادید ونتیجه بخش بوده لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 32 پست
جدی؟؟؟چقد خوب ..امیدوارشدم واقعا..تنبلی هم داشتی؟؟منظورم pcoهست؟چیکارا کردی بعد عملت وچه دارویی استف ...

اره پلی کیستیکم بودم 

هیچی عزیزم نه دارو خوردم نه هیچی خود رحم بعد لاپارا کاملا به حالت طبیعی برگشته بود

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره پلی کیستیکم بودم  هیچی عزیزم نه دارو خوردم نه هیچی خود رحم بعد لاپارا کاملا به حالت طبیعی ...

میگم آندومتریوزت هم ازبین رفت کامل ؟اخه شنیدم میگن امکان برگشت داره...به من گفتن یه آندومتریوز کوچیک هم داشتم که برش داشتن نمیدونم یاسوزوندنش

شرمنده گلم چون کسی جوابم ندادرفتم از سایت ...من آره کوتر تخمدان انجام دادم روز ۸سیکلم انجام دادالبته ...

بعده لاپاراسکوپی خونریزی هم دارید؟و همین‌ماه میشه اقدام کنی؟

خونریزی کم هستش ولی به من گفته تا۱۰روزبعدعملت تا بیای پیش دکتر نزدیکی نداشته باش وهروقت اومدی از دکترت بپرس حالا تا برم خبرت میدم گلم

خونریزی کم هستش ولی به من گفته تا۱۰روزبعدعملت تا بیای پیش دکتر نزدیکی نداشته باش وهروقت اومدی از دکت ...

خبرم بده لطفا عزیزم

برام خیلی خیلی مهمه 

۳ ساله اقدام کردم بی نتیجه

باشه چشم‌..مشکلت چیه؟؟عمل کردی یا میخوای انجام بدی؟

پلی کیستیکم من 

میخوام عمل کنم .دوسال لتروزول و کلونیفن و انواع امپول زدم اما فایده نداست

شهریور با این همه دارو گویا باردار شدم و خودبخود سقط شده بود بلافاصله جون بتا ۸۰ بود بعد افت کرد

معلوم نشد علت چی بود

من لاپارای چسبندگی و اندگمتریوز شدم برای بارداری میگی؟ 

عزیزم بعدش چی شد؟ من عکس رنگی که گرفتم سالم بود ولی چون بارداری هیچ جوره اتفاق نیفتاد گفتن باید عمل کنم. عمل کردم دوتا تخمدانم چسبندگی داشت.لوله چپم همینطور. رحمم هم چسبندگی ظریف داشته.کییت آندومتریوما فکرکنم نوشته کوچیک روی تخمدان راستم بوده که تخلیه شده...با وجود اینا یعنی من طبیعی باردار میشم؟ چیکار کنم کیسته رشد نکنه دیگه....☹

بعد از لاپارا ۵ تا ۷روز نباید نزدیکی باشه اگرهیستروسکوپی هم باشه تا ۲ هفته نباید نزدیکی باشه... من که چون کیست داشتم دوتا آمپول برام نوشتن تا چندماه پریود نشم تا کیسته دیگه رشد نکنه البته اینو از سرچ کردن فهمیدم دکترمو هنوز ندیدم من تازه دوشنبه عمل کردم

عزیزم بعدش چی شد؟ من عکس رنگی که گرفتم سالم بود ولی چون بارداری هیچ جوره اتفاق نیفتاد گفتن باید عمل ...

هیچی عزیزم بعدش بدون هیچ قرصو دارویی باردار شدم 

شما وضعیتت از من خیلی بهتره حتما میشی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706