2737
2739

جدیدا ابن سینا از خون قاعدگی سلول بنیادی می گیره و تزریق میکنه به تخمکدان و تخمکدان ها را احیا می کنه .

چه کسایی که پلی کیست هستند چه کسایی که ذخیره اونها کمه .

کسی این راه رو رفته . 

منم دیدم شبکه چهار نشون داد ...

ولی گفت فعلا توی پروسه تحقیق هستن ....

اگه باشه منم برم ...عالیه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
منم دیدم شبکه چهار نشون داد ... ولی گفت فعلا توی پروسه تحقیق هستن .... اگه باشه منم برم ...عالیه

نه گفت 46 درصد خانمها که اقدام کردند نتیجه گرفتند . 

گفت هر کس میخاد بیاد نوبت بگیره تاد ر سیکل قرار بگیره . 

برای اقایون گفت در حال تحقیق هستیم و گرنه برای خانم ها نتیجه گرفتیم و عملیاتی شده . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گفت 46 درصد خانمها که اقدام کردند نتیجه گرفتند .  گفت هر کس میخاد بیاد نوبت بگیره تاد ر سیک ...

واقعا ...

چه خوب ...اگه رفتی منم خبر کن ببینم روند درمانیشون چه جوریه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
واقعا ... چه خوب ...اگه رفتی منم خبر کن ببینم روند درمانیشون چه جوریه 

دوستان رفته بودن . ظاهرا اسمشون نوشتن. و در نوبت سیکل قرار گرفتن . 

تلفنی هم نوبتت می دن. 

بین 7 تا 15 میلیون بهشون گفته بودن هزینه میبره.

دوستان رفته بودن . ظاهرا اسمشون نوشتن. و در نوبت سیکل قرار گرفتن .  تلفنی هم نوبتت می دن.  ...

چقدر گرونه خدایی ..

نه گفت 46 درصد خانمها که اقدام کردند نتیجه گرفتند .  گفت هر کس میخاد بیاد نوبت بگیره تاد ر سیک ...

منم امروز زنگ زدم ابن سینا گفت اگه اندومتریوز داشته باشی نمی تونی ازین روش استفاده کنی،منم یه دکتر بهم گفته اندومتریوز داری،اشتباه کردم اس منو ننوشتم،باز دوباره باید زنگ بزنم اسم بنویسم..کسی اطلاعات جدید نداره؟؟؟؟

منم امروز زنگ زدم ابن سینا گفت اگه اندومتریوز داشته باشی نمی تونی ازین روش استفاده کنی،منم یه دکتر ب ...

من دوبار تخمک کشی کردم هردوبار یه دونه جنین داشتم..هنوز هفته پیش آزمایش دادم منفی شدم..انشالله بتونیم ازین روش استفاده کنیم..

2740
دوستان رفته بودن . ظاهرا اسمشون نوشتن. و در نوبت سیکل قرار گرفتن .  تلفنی هم نوبتت می دن.  ...

من دقیق متوجه نشدم چطوریه این روش. یعنی دیگه نیازی به دارو و سیکل میکرو و تخمک کشی نیست؟ یا این کار رو انجام میدن و بعد میکرو میکنن که نتیجه بهتری بگیریم؟

[QUOTE=122762620]من دقیق متوجه نشدم چطوریه این روش. یعنی دیگه نیازی به دارو و سیکل میکرو و تخمک کشی نیست؟

ممکنه کسی طبیعی حامله شه بعد این کار،ولی برا افزایش ذخیره هست،مثلا من که تو تخمک کشی فقط یه دونه جنین داشتم،تعداد و کیفیت تخمک رو بااین روش افزایش میدن بعد تخمک کشی میکنن،من زنگ زدم مرکز گفت نباید اندومتریوز و چسبندگی داشته باشی..منم داشتم گفتم ندارم..اسم منو نوشت گفت بعد عید تماس میگیریم

[QUOTE=122762620]من دقیق متوجه نشدم چطوریه این روش. یعنی دیگه نیازی به دارو و سیکل میکرو و تخمک کشی ...

برا ما که ذخیره تخمدان کم داریم خوبه. منم پیگیری میکنم ببینم چی میگن. ابن سینا پرونده دارم

خانمی همینجا اعلام کن چکار کردی.من مشهد زنگ زدم گفتن بعد عید خبر میدن..

من این ماه ابن سینا میکرو کردم که منفی شد. اصلا دوست ندارم اونجا ادامه بدم ولی اگه رفتم که احتمالا میرم! حتما اطلاع میدم

2706