2737
2739
عنوان

به دعای خبرتون خیلی خییلی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 38 پست

دلم گرفت...

میدونم دقیقا چی میگی

منم دخترم سه ماه و نیمشه. بعد از زایمان مریضی بدی گرفتم و تا حد مرگ رفتم. فقط دلم واسه تنهایی دخترم میسوخت....

واست نذر میکنم ۱۱۴ تا ذکر بسم الله الرحمن الرحیم.

انشالله که جوابت خوب باشه اگه خوب بود بگو که ادا کنم اما اگه یادت بره به گردن خودت ادا کن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ان شاءالله ک چیزی نیست؛ ان شاءالله بحق حضرت زهرا"سلام الله علیها" صحیح و سالم باشید همیشه در کنار دختر خوشگلتون

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ان شالله که چیزی نیست سایه ات حالا حالا ها رو سر دخترت باشه برات دعا میکنم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2728
دلم گرفت... میدونم دقیقا چی میگی منم دخترم سه ماه و نیمشه. بعد از زایمان مریضی بدی گرفتم و تا حد م ...

الان حالا خوبه عزیزم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2740
2706