2737
2739
عنوان

از لباسایی که تنم بود خجالت کشیدمو گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2585 بازدید | 94 پست

خواهرشوهر من میره ماموریت خارج از کشور اخرین لار ۷سال پیش فیش حقوقش رو دیدم ۳میلیون بود اونمووووقع ۳تا اپارتمان داره اجاره میگیره . مجرد هم هست اصلا خرج نداره . ....اونوقت با لباسهایی میره سرکار افتضااااح نمیدونم چرا نمیخره کلا خیلییی خسیسه. حنی حاضر ننیست شوهر کنه یه موقع از پول اش مصرف بشه

قسطو وام واسه چی میدی؟خب حتما یه خونه یا ماشین خوب خریدی به داشته هات نگاه کن لباس کهنه دوسه ساله ول ...

ماشین خوب که الان ۱ میلیارده😸ماشین عوض کردیم و ی رهن گنده دادیم برای ی خونه ۶۵ متری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی ازعروسامون مشاا...ایقدلباس میگیره همیشه شیک وپیکه یعنی کمدشوبازمیکنی 20تامانتوخوشکل داره فقط 15دست لباس مجلسی داره 30دست توخونگی داره .بعدبرادرم هم خیلی دوستش داره وکارهم خیلی میکنه ک زنش اذیت نشه البت من نمیگم کارش درسته ب نظرم این مقدارزیاده ولی خب بایددرحدی لباس داشته باشم ک شیک ب نظربیایم😚

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
2738
ماشین خوب که الان ۱ میلیارده😸ماشین عوض کردیم و ی رهن گنده دادیم برای ی خونه ۶۵ متری

خوب رو باید درحد تواناییتون تشخیص بدی 

یکی شاید براش ماشین سیصد تومنی خیلی باشه یکیم همین که بتونه یه پژو بخره براش کلی ارزش داره 

همیشه ام این ضربو المثل رو تو ذهنت داشته باش یه سال بخور نون و کره یه عمر بخور نون و تره انشالله صاحب خونه ام میشین 

لباسم کوچولو کوچولو از پول کنار بذار بعد لباس بخر حق داری خسته شدی 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
یکی ازعروسامون مشاا...ایقدلباس میگیره همیشه شیک وپیکه یعنی کمدشوبازمیکنی 20تامانتوخوشکل داره فقط 15د ...

موافقم.حداقل ی دست لباس هماهنگ داشتا باشیم.ن هر پی ی جنسو ی رنگ اصلا بهم نمیادو باخجالت تنت کنی.

2706