2733
2739
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد 😭😭دارم دق میکنم زنکیه جواب نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3281 بازدید | 99 پست

اومدیم خونه اشوبی شده بود اصلا خواهرشوهر وبرادرشوهرمم فهمیدن همه گریه میکردیم 

شوهرم قسم‌میخورد فقط پیام وزنگ بوده ویه بار بیشتر ندیده اش همش میگفت غلط کردم خریت کردم نرو بری من میمیرم جوری گریه میکرد دلم براش میسوخت 

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدیم خونه اشوبی شده بود اصلا خواهرشوهر وبرادرشوهرمم فهمیدن همه گریه میکردیم  شوهرم قسم‌میخور ...

غلط کرده , من شوهرم بود به صلابه میکشیدمش

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2731

همش میگفت نرو گفتم برو پیرینت پیامارو بگیر من بهم ثابت شه بهش دست نزدی 

میگفت بخدا نمیتونم‌حرفای بدی زدم بخونی دیگه نمیمونی ولی قسم میخورد که دستشم بهش نخورده 

برادرشوهرم افتاد به پام‌گفت من التماستو میکنم نرو 

فکررشم نمیکردم بمونم ولی موندم 

اومدیم خونه خودمون همش گریه میکرد 

ازم خواست ببخشم 

الان‌دوروز ازاین قضیه میگذره خانوادش باهاش قهرن ولی من باهاش حرف میزنم هنوز دوستش دارم ولی دلم باهاش صاف نمیشه 

شماره زنه رو دارم ولی جوابمو نمیده 😭😭

حالم بده همش میگم نکنه باز بره نکنه بااون بوده تو روخدا اگه تجربه دارید بیایید بگید من چیکارکنم 

2738
حالم بده همش میگم نکنه باز بره نکنه بااون بوده تو روخدا اگه تجربه دارید بیایید بگید من چیکارکنم  ...

چه عزمتی داری.که به غلط کردن افتاده.شوهرم اینقد ازایدز وهپاتیت میترسه که به این چیزا فکرنمیکنه.یه سوال گوشی ازاین مدل بالاست؟

چه عزمتی داری.که به غلط کردن افتاده.شوهرم اینقد ازایدز وهپاتیت میترسه که به این چیزا فکرنمیکنه.یه سو ...

نه گوشی ساده 

2706