2737
2734

خانما من عاشق شوهرمم در این حد ک واقعا همه متوجه میشن وقتی در طول روز خونه نیس من بی حالم و اون ک میاد سر حال میشم، وقتی مهمون دارم و کسلم مهمونام میگن عیب نداره الان شوهرت میاد حالت خوب میشه،

مطمئن صد درصدم ک شوهرمم خیلی منو دوس داره و عاشقمه

حالا اینا رو گفتم ک میزان عشقمونو بدونید و راهنمایی کنید ک بنظرتون کاری ک میخوام بکنم عاقلانس یا نه؟ نمیخوام ازم دلسرد بشه.

دو ساله عضوم ولی، سوسابقه دارم، حداقل ۶ بار ترکیدم. 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهت پیشنهاد مشاوره رفتن میدم

خدایِ خوبم سلام،ومن به عادت همیشگی ام، پر از حرفم برایت،حواست را کمی به من میدهی امشب!؟مرا ببخش که لبریز شده ام از شکایت؛برایِ روزگارِ مردمم؛که می بینم حالشان خوب نیستو کاری از دستم بر نمی آید،برایِ معصومیت هایی؛که بی رحمانه،قربانیِ رذالت می شوند،بچه که بودم دنیایت قشنگ تر بود،با دنیایت چه کردند؟!مهربانا؛تویِ دلت چه می گذرد؛وقتی این روزهایمان را می بینی؟!من به جایت بغض می کنم،من به جایت اشک می ریزم،فدایِ نگاه کردنت،تو فقط تماشا کن،خدا که گریه نمی کند!!خدا قوی تر از این حرف هاست!ما که خدا نیستیم،ما زود بغضمان می گیرد،ما زود کم می آوریم،خودت که می بینی!این گره هایِ کورفقط با دستانِ تو باز می شود!تمامِ دلخوشیِ این روزهایمان تویی،جز تو فریاد رسی نداریم!جانِ تمامِ پاکی ها؛می شود کمی بیشتر هوایمان را داشته باشی؟!‌از تو چه پنهان؛اوضاعمان هیچ جوره خوب نیست!

نه عزیز من چرا اینکار کنی .عشق بازیت کن و از زندگی لذت ببر.مردم ارزوشونه ک اینجور باشن با هم توی زندگی

منکه اصلا در برابر شوهرم غرور ندارم اصلا 

خیلیهم دوسم داره دوسش دارم

چه کاریه خودم زندگیمو خراب کنم!!!!خوشی زده زیر دلت🤨

خدای مهربون مرسی که پناهمی
2738

شوهرم عاشق من بود و با وجود مخالفت خانوادش جسور بود و منو انتخاب کرد، ولی از وقتی نامزد کردیم تو جمع اصلا محبت نمیکنه حدودا اصلا کنارم نیس. احساس میکنم منو نمیبینه، 

وقتی نامزد بودیم کارش تهران بود خواهر برادراش نصفشون تهرانن خونشون مثلا میومد شهرستان دیدن من، ولی فقط نیم ساعت پیش من بود، الانم ک یه ساله عروسی کردیم باز همون رفتارو داره، منم همیشه ازش گله میکردم ولی درست نمیشد رفتارش، سری آخر غرورمو گذاشتم زیر پام پیش پدرومادرمو خواهرم زدم زیر گریه و دعوامون شد. بهشم گفتم دیگه باهات نمیام شهرستان، حالا مرخصی گرفته و داره با دمش گردو میشکنه ک بریم شهرستان منم گفتم نمیام، فقط سعی میکنه منو راضی کنه ک برم باهاش عذرخواهی نمیکنه یا بگه باشه سعی میکنم رفتارمو درست کنم. 

حالا میخوام یه کم اذیتش کنم، یه بارم میگم کلا نرم.

چون هر سری ک میرم شهرستان تا یک ماه تودخوری و گریه میکنم تو تنهاییم. 

به نظرتون چیکار کنم

اینم بگم ک شوهرم از بس اونجا منو نمیبینه یه بار خواهرشوهرم مثلا به شوخی گفت، من برا پسرم یه زن مث تو میگیرم ک مث تو داداشم ک تو رو بی محل میکنه و میاد سمت ما اونم نره سمت زنش. 

😐

چه خواهر شوهر بی شعور و نفهمی ینی تو اگه حواستم نبود به کارا شوهرت این قشنگ بهت یاداوری کرد 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببخشید ترک هستن همسرتون احیانا؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
اینم بگم ک شوهرم از بس اونجا منو نمیبینه یه بار خواهرشوهرم مثلا به شوخی گفت، من برا پسرم یه زن مث تو ...

خیلی احمقه خواهر شوهرت

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2706