2733
2734
عنوان

یه سوال توروخدا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب تو پست بانک اشنا داره کد ملی منم داره میتونه راحت بنامم سیم کارت بخره چیکار کنم 

میری شکایت میکنی میگی این سیمکارت ب نام منه ولی دست کس دیگه س و از کد ملی م سواستفاده کرده. کلاهبرداریه. کسی که تو پست بانک هس این حماقت رو نمیکنه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2740
میری شکایت میکنی میگی این سیمکارت ب نام منه ولی دست کس دیگه س و از کد ملی م سواستفاده کرده. کلاهبردا ...

خب من از کجا بفهمم کی بنامم سیم کارت میخره شاید الان تهدید کرد دوسال دیگه سیم کارت خرید من از کجا بفهمم کی میخره 

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
خب من از کجا بفهمم کی بنامم سیم کارت میخره شاید الان تهدید کرد دوسال دیگه سیم کارت خرید من از کجا بف ...

کسی که بخواد کاری کنه الان تهدیدش رو نمیکنه دوسال دیگه اقدام کنه

هررر موقع این مشکل پیش اومد و شما متوجه شدی میتونی شکایت کنی که از شماره ملی ت سواستفاده شده

بنظرم باید کپی کارت ملی و اینا هم ببرن تا سیم کارت بدن فقط با شماره نیس

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
توکل واعتمادکن به خداخدامراقبته هیچ کسی نمیتونه بهت اسیب بزنه نماز بخون وایمان داشته باش به خدابعدشم ...

چشم شما هی بگو فکر منم هی بگم فکر نیت حقیقته استرس دارم شمام بدترش میکنی

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت