2733
2739
عنوان

شوهرم بهم سيلي زد

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 40 پست
حالا گيريم ارشدتو گرفتي كو كار اخه ارامش خودتو نزن بهم در عوض توهم يجايي ساز مخالف اونو بزن

بهتر از اینه که روحش مرده و پژمرده بشه گوشه خونه🤦‍♂️

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

فکر میکنم به خاطر امتحانات توجه ت بهش کم شده، درست رو ادامه بده ولی سعی کن راضیش کنی، نذار به خاطر این دو سال حرمت های بین تون از بین بره

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکشتت 😅😅😅😅😅😅😅😅

آخه حذر کنه یعنی چی؟؟؟

مگه داره تئاتر بازی میکنه؟؟؟؟؟ 😂😂😂😂😂😂😂

أَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ أَفَأَنْتَ تَكُونُ عَلَيْهِ وَكِيلًا ﴿٤٣﴾ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ ۚ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ ۖ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا ﴿٤٤﴾                               آیا دیدی کسی را که هوای نفسش را معبود خود برگزیده است؟! آیا تو می‌توانی او را هدایت کنی (یا به دفاع از او برخیزی)؟! آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند! (فرقان/43و44)
نمیدونم دیگه 😊

منظورش این بود که رفتارم باید چطور باشه؟؟

أَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ أَفَأَنْتَ تَكُونُ عَلَيْهِ وَكِيلًا ﴿٤٣﴾ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ ۚ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ ۖ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا ﴿٤٤﴾                               آیا دیدی کسی را که هوای نفسش را معبود خود برگزیده است؟! آیا تو می‌توانی او را هدایت کنی (یا به دفاع از او برخیزی)؟! آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند! (فرقان/43و44)
2731
بهتر از اینه که روحش مرده و پژمرده بشه گوشه خونه🤦‍♂️

مگه هركي درس نخونه روحش گوشه خونه پژمرده ميشه؟؟

ادم وقتي ازدواج ميكنه بايد ب طرفش اخترام بزاره

حتي اگه ي اقاهم بخواد درس بخونه زنش ميتونه مخالفت كنه 

مگر اينكه قبل ازدواج توافق كرده باشن ك با درس هم مشكلي نداشته باشن

مگه هركي درس نخونه روحش گوشه خونه پژمرده ميشه؟؟ ادم وقتي ازدواج ميكنه بايد ب طرفش اخترام بزاره حاي ...

نمیشه که هر وقت دلت خواست مخالفت کنی باید دلیل منطقی داشته باشی 

مثلا اگه درس از زندگی دورش میکنه و شوهرش حس میکنه حضور ایشون کم رنگ میشه میشه بهش فکر کرد

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
دیگه شوهره نمیشع ک بهش بی احترامی کرد.

والا من غلط بکنم با همچین تفکری از شوهر بحث بکنم 😅😅😅 

یجوری میگی آدم یاد ارباب و‌کنیز میوفته 😰

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
نمیشه که هر وقت دلت خواست مخالفت کنی باید دلیل منطقی داشته باشی  مثلا اگه درس از زندگی دورش می ...

من خودم علاوه بر متاهي درسم ميخونم

واقعا يجاهايي اذيت ميشيم

ولي مجبورم

واقعا فوق ديپلممو بگيرم شايد بيخيال درس بشم

در نهایت شما تصمیم میگیری ولی وقتی به حرف مردی که نمیتونه زنش رو قانع کنه و با سیلی میخواد حرفش رو به کرسی بنشونه امروز کوتاه اومدی و ارشد رو ول کردی ،فردا توقعات بزرگتر و محدود کننده تری خواهد داشت که اگر مقاومت کنی باز هم متوسل به زور و چه بسا بیشتر و سفت تر از سیلی امروز خواهد شد.اینو در نظر داشته باش که یاد نگیره با سیلی و زور حرف زور بزنه

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن