2733
2739

....

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدتر میکنه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728

سفت میکشه شکمشوبدتر،ترنجبین بده باآب جوش درست کن

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻
2740

فلوس بخر خواهرجان قهوه ایه عین سوسیس ه..بشکن پرده های وسط شو بردار توی اب داغ نم کن حل که شد یکمی بده بخوره سریع جواب میده اگه بچه نوزاده فقط همین اگه شیش ماه رد شده میتونی پیشنهادهای دوستانو عمل کنی منکه دخترم سه ساله شه هنو دارم از اونا حتی خودمم گاهی میخورم ....

الهی و ربی من لی غیرک

جوشونده ی بارهنگ رو از صافی رد کن بهش بده. دونه هاش رو نده. اگر شیر خودت رو میخوره خودت هم بخور. من که همبشه جواب گرفتم

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰
2706