2737
2739

مامانای مشهدی بیاین نظرتون راجع زایمان دربیمارستان امام رضا وام البنین وجوادالائمه بدین ازاین سه تا کجابرم کسی دکتری معرفی میکنیدبهم توشخصی  که تواین سه تابیمارستان اپیدورال انجام بده وهزینه هاشومیدونیدومیگید

تعداد رای : 3
نظرسنجی
امام رضا
0
0%
جوادالائمه
2
66%
ام البنین
1
33%
هاشمی نژاد
0
0%
منــو نینیم شماهمه☺😍😉

خب امام رضا و ام البنین بیمارستان آموزشیه . احتمال ۹۹ درصد رزیدنت یا دانشجو کارتو انجام میدن . جوادالائمه شنیدم خوبه. من خودم رفتم رضوی ۵ م پول دادم سزارین شدم اصلام راضی نبودم. 

و خدایی که به شدت کافیست...

بیمارستانای دولتیه اصرارشون به زایمان طبیعیه یعنی مادر و بچه تا دم مرگ میرن تا بزور سزارین کنن...خانوم برادرم ۱۷ شهریور زایمانش بود سر بچه هم اومده بیرون اما نتونستن بچه رو بیارن   اخرسرم ضربان قلب بچه اومده پایین بردن اتاق عمل سزارین کردن....بمیرم برای بچه ی داداشم صورتش کبوده با اینکه ۱۰ روزی از تولدش میگذره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستانای دولتیه اصرارشون به زایمان طبیعیه یعنی مادر و بچه تا دم مرگ میرن تا بزور سزارین کنن...خان ...

خدا لعنتشون کنه  ای جانم خدا حفظش کنه بایستتدی شکایت میکردین ،اجی واسه همینه موندم کجابرم یک مُضل شده برام همیتن

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
2731
بیمارستانای دولتیه اصرارشون به زایمان طبیعیه یعنی مادر و بچه تا دم مرگ میرن تا بزور سزارین کنن...خان ...

زنداداش طفلکت اینهمه زجر کشیده فقط واسه بچه اش غصه میخوری؟😁

و خدایی که به شدت کافیست...
2738

والا اول مهم بچه ی خودشونه دیگه   لعنتی مهم  پشته پشت 😅درک کن زندداداش زیاده این نشد دیگری چاقی نشد لاغری  خخخ

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
خدا لعنتشون کنه  ای جانم خدا حفظش کنه بایستتدی شکایت میکردین ،اجی واسه همینه موندم کجابرم یک مُ ...

اگه توانایی مالی دارید حتما خصوصی برید و ضمن اینکه توکلتون بخدا باشه در هرصورت چه خصوصی چه دولتی...ان شاءالله که بسلامتی زایمان کنید و بچه تون هم به سلامتی در آغوش بگیرید..والله من که مشهد نیستم فعلا ولی میدونم برادر م و خانومش انقده ناراحتن و سختی کشیدن که دیگه از شکایت و این مسایل هم فراموش کردن...

نه بخدا واسه اونم ناراحتم ولی باز بچه ی طفلی خیلی بیشتر اذیت شده و هنوزم که هنوزه کامل خوب نشده و بماند که مجرای اشکیشم دکترا گفتن مسدود شده و بلافاصله م زردی گرفت و ....

اگه توانایی مالی دارید حتما خصوصی برید و ضمن اینکه توکلتون بخدا باشه در هرصورت چه خصوصی چه دولتی...ا ...

خیلی ممنونم عزیز  ن نمیتونم هزینه های خصوصی روبدم ،

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
نه بخدا واسه اونم ناراحتم ولی باز بچه ی طفلی خیلی بیشتر اذیت شده و هنوزم که هنوزه کامل خوب نشده و بم ...

عزیز فقط قصدشوخی بد جسارت نشه ،میدونیم بچه گناه داره طفلی خیلی احمقن بعضی از دکترا واقعا

منــو نینیم شماهمه☺😍😉
2706