2733
2734
عنوان

می خوام خودمو بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 12056 بازدید | 83 پست
سلام
من الان شش ماهه برای بارداری اقدام می کنم ولی نی نی دار نمی شم . مشکلی هم ندارم و لی نمی دونم چرا نمی شه .
من آرزومه قلمبه ترین مامان دنیا بشم ولی نی نی دار بشم .
واقعا کفر نعمت از کفت بیرون کند .
سلام گلم خیلی داری ناشکری میکنی یه سری به اطرافت بزن ببین چقدر زیادن کسانی که درحسرت مادرشدن هستن یا زوجهابه خاطر نداشتن بچه چه مشاجراتی با هم دارن یا چه زندگیهایی به خاطر بچه از هم پاشیده پس خدارو خیلییییییییییییییییی شکر کن که یه فرشته مهربون بهت داده واسه ماهم دعا کن
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینقدر ناشکری نکن از این دوران لذت ببر من الان 5ماه که میخوام مامان بشم ولی فعلا خدا نخواسته که زیباترین نعمت خودش رو به من عطا کنه خدا رو شکر کن و مطمئن باش که بعد از زایمان از قبل هم زیباتر میشی . برای همه مامانایی که منتظر نی نی اند دعا کن.
خدایا شکرت.

عزیز دلم سیسیلی جون

میخوای خودتو بکشی؟؟؟!!

یاابلفض

به قول دوستان یه سر تشریف ببرید تاپیک ناباروری ببینید چه خبره یعد تصمیم به خودکشی بگیرید.دوست خوبم این دوران میگزره پس چرا به نکات خوشایند اش فکر نمی کنی؟به این فکرکن که یه موجود زنده داره تو وجود شما رشد میکنه سالمه .....یه معجزه الهی ویه نعمت خوب خدا هست...
البته میدونم که شاید بعضی محدودیتها دردوران بارداری کلافه کننده باشه ولی صبر داشته باش میگزره.

من این حرف شما رو به شوخی برگزار کردم چون میدونم که جدی نمی گی.
2731
عزیز دلم چرا کفر میگی برو دعا کن بچت سالم به دنیا بیاد من هم پف کرده بودم خوشگل هم شده بودم
تورو خدا فقط دعا کن بچت سالم باشه نمیدونی چه زجری وقتی مریضیش رو میبینی .این 2 ماه هم میگذره به شکل قبلیت برمیگردی اینقدر ناراحت نباش .
2738
دیروز شوهرم به من می گفت انشاالله سال بعد باید دومی رو بیاری!!! گفتم نه بابا داتیس هنوز خیلی کوچیکه گفا آخه دلم خیلی برای دوران حاملگیت تنگ شده دوست دارم دوباره تکرار بشه! خودم هم احساساتی شدم. واقعا لذت بخش هستش و شما دارین کفر میگین! اول فکر کن بعد حرف بزن! همینجوری با جعبه ول میدی!!!! منتظر روزهای بدی باش و حتما باید تقاص کفر گفتن و ناشکریت رو پس بدی! از خدا بترس...
عزیزم ناشکری نکن تورو خدا

ماهایی که منتظریم ارزوی شکم قلمبه داشتن و دوران حاملگی رو داریم :(

من خیلی ها رو تو فامیل خودم دیدم که تا 20 کیلو ضافه وزن داشتن و لی بعد فارغ شدنشون سریع وزنشون کم

شده حتی از قبل بارداریشون بهتر شدن

به نی نی نازت فکر کن
بچه ها چه خبره، چرا انقدر مامان کوچولومون رو اذیت میکنین :))، عزیزم منم خیلی پف کرده بودم، انگشترم که از همون ماههای اول تنگم شد، من تا اخرش فقط دوازده کیلو اضافه کردم اما صورتم شده بود مثل این کلبه وحشتیا!!!!!!!!!!! مخصوصا بینی ام که اندازه کل صورت فعلی ام شده بود، اما همش تا دو سه هفته بعد از زایمان از بین رفت، تازه همه کلی بهم میگن بعد از زایمان پوستت بهتر شده و هیکلت قشنگ تر شده و کلا به قول دوستام دو سه بار دیگه زایمان کنم یه جنیفر لوپزی میشه ازم در اورد:))
عزیزم توی بارداری افسردگی خیلی اتفاق می افته خصوصا ماه های آخر دکتر من می گفت توی بدن زنان یک انقلاب هورمونی بوجود می آید که پیامد همین ریزش موها و افسردگی و ........... من 2 تا بارداری رو تجربه کردم و یک مدت بعد از زایمان هم مثل اولم شدم تازه همه دوستهام بهم می گن نسبت به جند سال پیش خیلی خوشگل تر هم شدم .......چشمک ............. اما بعد از زایمانت نباید خودت رو ول کنی هم به نی نی برس هم خودت و مطمئن باش همه چیز مثل قبل میشه اما نه خیلی به سرعت حوصله کن
سیسیلی جان چرا خودت نیستی؟
آخه چرا افسردگی؟؟؟ داری مامان میشی چی بهتر از این میخوای؟
گلم من دوره بارداری 13 کیلو اضافه کردم تا دو هفته بعد زایمان 15 کیلو وزنم کم شد! یعنی دو کیلو از قبل بارداریم هم لاغرتر شدم!! الانم که بچه شیر میدم کلی به خودم دارم میرسم که وزنم باز کم تر نشه! عزیزم وزن خیلی خیلی سریع برمیگرده همون روزای اول زایمان به حالت اولت برمیگردی منتها انقدر بعد دنیا اومدن نی نی شوق و ذوق داری و سرت گرم میشه که اصلا به این چیزا وقت نمیکنی تا یه مدت فکر کنی من خودم دو هفته بعد زایمان تازه یاد وزن و تغذیه خودم افتادم که دیدم چقدر لاغر شدم!!! همه چیز مثل اولش که نه با اومدن نی نی از اولش هم بهتر میشه!
به نی نی خوشگلت فکر کن که چی میکشه الان مامانش به این چیزا فکر میکنه!!!!
2706