2733
2739
عنوان

میشه خانومایی که راجب لیزر تجربه و اطلاعات دارن کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستگاهشو نوشتهSHRدوتاش باهم ۸۰ البته تو تخفیفه..نمدونم من خودم سبزه ام واقعا نمدونم جواب میده به پوس ...

درد نداشتی قسمت بکینی

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2731
مر مر درد نداشتی من رفتم نتونستم اصلا تحمل کنم میپریدم هوا اخرم درست و حسابی نزد

نه اصلن نرفتم..الان یه جا زنگ زدم میگه بیکینی با دایود بهتره

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
درد نداشتی قسمت بکینی

با چه دستگاهی انجام دادی؟؟؟

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
نه اصلن نرفتم..الان یه جا زنگ زدم میگه بیکینی با دایود بهتره

من که فول بادی رفتم اصلا قسمت بکینی مثل اینه اتو داغ میزاره اصلا نتونست بکشه از بس من پریدم

2740
درد نداشتی قسمت بکینی

امروز جلسه اوله..بزا برم عصری میام بهت میگم چطور بود 

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤
امروز جلسه اوله..بزا برم عصری میام بهت میگم چطور بود 

خوب حتما ریپلای کن بگو منم دیروز جلسه اولم بود شورتمم جا گذاشتم🤣🤣

چشم میگم.هههههه منم خجالت میکشم ممکنه کل وسایلمو جا بزارم

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤

منم تصمیم‌گرفتم دایود برم

عزیزم من رفتم با دایود واسم انجام داد گفت این از SHRخیلی بهتره.خیییییلی هم درد داشت کلی سوختم🤣

عزیزم من رفتم با دایود واسم انجام داد گفت این از SHRخیلی بهتره.خیییییلی هم درد داشت کلی سوختم🤣

تونستی بکینی تحمل کنی؟

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز