2733
2734
عنوان

میشه یه لحظه بیاید...خیلی احتیاج به همفکری دارم...ممنو

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم دوست دارم کارم غیر آموزشی باشه...اما نمیدونم چرا از اول کارای آموزشی قسمتم شده...بیشتر با توجه به رشتم کار آزمایشگاهی..بازرگانی رو بیشتر دوست دارم...اما همش اینجو رکارای اموزشی و تدریس خصوصی به پستم خورده
اره نازی جونی وضع کار که خیلی خرابه...به هرکی سپردیم میگن باششه..اما هیشکی کاری واسه ادم نمیکنه...
تو این مملکتم پارتی نداشته باشی کاری از پیش نمیشه برد بخدا...
خودمم دو دلم برم یا نه...
یه چیزه دیگه هم که هست اینه که مرخصی گرفتن نداریم...به نظرتون میشه اینطوری کنار اومد؟
واااااااااااااااااااااااییییی شیمی .. رشته منم شیمیه و فوق لیسانسم از دانشگاه سراسری .. منم خیییییلی دنبال کار گشتم اما نبود که نبود
من جات بودم می رفتم و درهمان حین بازم دنبال کار می گشتم ... هر چی باشه از خونه نشستن که بهتره
خدا جونم مواظب همسری و دختری من باش
منم معدنیم مامی شیوا...چه جالب
اخه میدونی من چی میگم...اگه برم اینجا دیگه حداقلش اینه که 1سال باید باشم و کلا رزومه م با سابقه قبلیم میشه اموزشی..دیگه تو بازار کار بازرگانی و آزمایشگاهی اینا نمیتونم برم...فقط باید اموزشی باشم...
اگه حقوقش خوب بود شک نمیکردم و حتما میرفتم...اما حالا میگم به زحمتش میارزه؟ واسه همین تردید کردم

اخه میدونی من چی میگم...اگه برم اینجا دیگه حداقلش اینه که 1سال باید باشم و کلا رزومه م با سابقه قبلیم میشه اموزشی..دیگه تو بازار کار بازرگانی و آزمایشگاهی اینا نمیتونم برم...فقط باید اموزشی باشم...
اگه حقوقش خوب بود شک نمیکردم و حتما میرفتم...اما حالا میگم به زحمتش میارزه؟ واسه همین تردید کردم
2706