2752
2734
گلاب چقدر باید بریزیم تو یه شیشه گلیسیرین؟

ببین این محلولو عمم که کوچیک بودم درست کرد برام . 

ولی این میزانها رو از نت گرفتم . اینطوری درست کن 

حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلی‌گرم گلیسیرین را داخل کاسه بریزید. سپس حدود ۱۰۰ میلی‌گرم گلاب را به گلیسیرین اضافه کنید و به خوبی هم بزنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، بد نیست به ترکیب به‌دست‌ آمده ۲ قاشق غذاخوری آب‌لیمو نیز اضافه کنید.

هر شب از این ترکیب استفاده کنید.

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بین دوابروم داره خط میوفته،میتونم ازاین محلول برای جلوگیری یا خوب شدنش استفاده کنم؟ شما چیزی سرا ...

روغن زیتون برای چروک دور چشم رو خودم میزنم خیلی خوب بوده. شماهم بزن البته انتظار نداشته باش یه هفته دیگه خوب شه. من حدود 6 ماه زدم تا کنار چشمم خطوطش کمرنگ شد. هر شب می زنم و صبح می شورم. مثل کرم دور چشم. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2731
من بین دوابروم داره خط میوفته،میتونم ازاین محلول برای جلوگیری یا خوب شدنش استفاده کنم؟ شما چیزی سرا ...

ببین سفیده تخم مرغ بزن بهش . سفیده رو هم بزن بعد با دستت یا هر چی ، بزن به صورتت . بیست دقیقه بعد با آب سرد بشور

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
مرسی عزیزززززم    

😚

گلاب قاطیش نکنیم دیگه؟؟ آبلیموی طبیعی داریمااا ولی مال تابستونه....باید تازه باشه؟!

در مورد ترکیب با گلاب شاید کار دیگه ای انجام بده. من ترکیب با آبلیمو رو امتحان کردم که بهتون گفتم. اشکالی نداره مال تابستون باشه اما طبیعی بودنش مهمه. چند شب که بزنید به پوست دست و آرنج تا صبح بمونه می بینید که چقدر نرم شده . 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
در مورد ترکیب با گلاب شاید کار دیگه ای انجام بده. من ترکیب با آبلیمو رو امتحان کردم که بهتون گفتم. ا ...

عزیزم منم گیلیسیرین از داروخونه گرفتم دوقاشق ابلیمو دوقاشق گلاب بریزم تو قوطیش موقع استفاده تکون بدم؟؟؟دوقاشق گلاب و ابلیمو کافیه؟؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
ممنونم،حتماانجامش میدم    

خواهش می کنم گلم. از روغن زیتون می تونید به عنوان کرم زیر هم استفاده کنید. قبل از استفاده کرم پودر یا کرم ضد آفتاب کمی از اون رو به پوست بزنید و چند دقیقه صبر کنید . بعد کرم مورد نظر رو بمالید هم پوشش دهی بهتری داره هم از خشکی جلوگیری می کنه. البته در صورتیکه پوست تون خشک یا معمولی باشه. اگه پوست تون چربه به صورت ماسک استفاده کنید . یعنی با با آبلیمو مخلوط بشه بمالید و چند دقیقه بعد بشورید که جوش نزنید. در طب بوعلی روغن زیتون بهترین چیز برای ضد چروکه

2706