2733
2739
برا پوست چرب بد نیست؟

نمی دونم

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت از روغنش،همون گلیسیرینه؟

اره دیگه 

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2728
2738

داخل شیشه گلسیرین که مثل شیشه شربت سینه است به اندازه دو تا قاشق غذاخوری آبلیمو ترش بریزید و محکم تکون بدید. از این محلول شب به شب برای نرم و سفید کردن دستهاتون استفاده کنید. موقع خواب بمالید و صبح بشورید. مثل پنبه نرم و سفید میشه. به صورت هم بزنید و 20 دقیقه بعد بشورید.نرم و سفید میشه هر بار خواستید استفاده کنید باید محکم تکونش بدید چون دولایه میشه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
میگن مستقیم و خالص برا پوست خیلی بده... سیاه میکنه و... ادم نمیددنه چی درسته چی غلط

آره سیاه میکنه 

گلیسیدین و گلاب رو با یه‌ق آبلیمو قاطی کن اون موقع بزن 

من کوچیک بودم برای خشکی و سیاه شدن دستام استفاده میکردم . خیییییلی عالی بود 

همینو به صورتم میشه زد

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
داخل شیشه گلسیرین که مثل شیشه شربت سینه است به اندازه دو تا قاشق غذاخوری آبلیمو ترش بریزید و محکم تک ...

گلاب قاطیش نکنیم دیگه؟؟

آبلیموی طبیعی داریمااا ولی مال تابستونه....باید تازه باشه؟!

منم احساس میکنم هم پوستم شاداب شده هم دیگه شل نیست پوستم

آره خوبه عالیه خاهرم و برق انداخت با اینکه سبزه هست منم میخام شروع کنم اگ تنبلیمو بذارم کنار....  میگن تخم شربتی هم خوبه... البته اول باید بشوری مثل شربت درست میکنی‌.‌کمی شو داخل یک لیوان آب ولرم بریزی و دوسداشتی با کمی عسل یا شیره مخلوط کنی بخوری..‌‌ ضد جوش هسته و باعث روشنی پوست میشه واس مو و ناخن عالیه منیزیم داره

داخل شیشه گلسیرین که مثل شیشه شربت سینه است به اندازه دو تا قاشق غذاخوری آبلیمو ترش بریزید و محکم تک ...

من بین دوابروم داره خط میوفته،میتونم ازاین محلول برای جلوگیری یا خوب شدنش استفاده کنم؟

شما چیزی سراغ ندارید براش به غیراز تزریق ژل وبوتاکس؟