2737
2734

خواب دیدم عقدم بود پیراهن عقد روتنم بود اصلا نمیدونستم داماد کیه  پیراهنم خیلی تنگ بود  رفتم تواتاق بالاتنم پوشیده قرمز بود من از بس کشیدم یهو پاره شد بدبخت شدم مامانم اومد هی بهش گفتم این چیه واسم گرفتی پاره شده مامانم جوش زد رفتم جلو ایینه قیافم ببینم یهو دیدم خیلی چاق وزشت بدارایشم کردن سایه صورتی پررنگ روچشمم بود موهام فر باز ولی خوش فرنبودن😭 داشتم دیونه میشدم جلو فامیلم دیگه مامانم به زور منو برد رفتم روم نشد سرمو بلند کنم دیدم شوکه شدم همه فامیلام لباس معمولی بعضیا سیاه پوشدن حسابی دلم شکست بعدش موقع رقص بود بهم من گفتن برو برقص من نرفتم هزار بار گفتن رفتن اهنگ نداشتن بلندگوهم نداشتن گوشیم اهنگ روشن کردم فقط من رقصیدم کسی بامن نرقص دیگه دلم شکست بدجور رفتم نشستم رومبل دلم میخواست گریه بشم مامانم اومد طرفم گفت داماد وخانوادش اومدن من فقط داشتم از استرس میمردم چون بد شده بودم خانوادمم لباس درستی نکردن ابروم پیش اون میرفت 

وقتی اومدن شوکه شدم اونام خوب نبودن فقط دلم گریه میخواست  مادرشوهر ایندم دیدم خیلی زشت و جوری تیپی که من متنفرم زده حالا منتظر داماد بودم بیاد داماده اومد ببینم قیافش جاخوردم اونم بدتر ازمن تیپش نگو خیلی زشت بود دیگه داشتم سکته میکردم دلم گریه میخواست یهو ازخواب پریدم😭😭😭

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

ببخشید طولانی شد😭 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

یکی بگه توروخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731