2733
2734

همش بخاطر گزارش زدن نیست،خوده نی نی یارها دارین میترکونین،علتشم بگین ما روشن شیم،مگه سردار ما جز شهدا و افتخارات کشور نیست،الان برا این آرامش و امنیتت مدیونشی،چرا نمیذاری اسمش و یادش تو سایت باشه؟ توضیح لطفا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااای

هزاربار توضیح داد بنده خدا

یه عده میان توهین میکنن به بزرگوار و بقیه هم گزارش میزنن یا خود نی نی یار به خاطر توهینا میترکونه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بی احترامی میشه .. شماها اگه میخواین ب سردار احترام بذارین انقد تاپیک نزنین...انقد بزرگیشونو با کاراتون زیر سوال نبرین .. 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

وای بابا قانون سایته دیگه خُب شما هم احترام بذارید دیگه جای دوری نمیره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بی احترامی میشه .. شماها اگه میخواین ب سردار احترام بذارین انقد تاپیک نزنین...انقد بزرگیشونو با کارا ...

بزرگی ایشون  زیر سوال نمیره با یه تاپیک زدن...

من هم راضی نیستم به ایشون توهین بشه البته