2737
2739
عنوان

دارم دقمرگ میشم از دست این شوهر😔😔

1071 بازدید | 48 پست

همش فوشم میده و سره چیزایه الکی قهر میکنه..امروز بخاطر اینکه مامانم اومده اینجا میگه چرا قبلش ب من نگفتی باید اجازه میگرفتی ک بیاد خب من مامانمو دعوت نکردم خودش زنگید گف میام شوهرمم نیس جاده س...اون روز چن بار پیام دادم ج نداد منم گفتم فک کن مامانتم ج بده ج اونو ک زود میدی وقتی اومد خونه خواب بودم نفهمیدم یهو تو خواب بودم دیدم داره با کمربند میزنه منو...الانم گفته برو تو خودسری بخدا ن رفیق برام گذاشته ن دوست ن خانواده هیشکیییی چون دوس نداره من با کسی در ارتباط باشم هیچ جا هم نمیزاره برم خودشم ی تفریح نمیبره منو بچه هم ندارم بچه ها نمیتونم طلاق بگیرم ازدواج دوممه مامانم دق میکنه...خیلی دلم گرفته خودشم ک راننده ماشین سنگینه نیس تنهااااام قهرم ک میکنه یادش ازم نمیاد دلم داره میترکه کاش بمیرم راحت باشم 

وقتی مامانم اینجا بود پیام میداد بگو بره و فوش میداد رفتم تو دستشویی ک مامانم نبینه بیس دقیقه اشک ریختم دلم داش میترکید...نمیتونم جلو اشکامو بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاااش دقت بیشتری تو ازدواج دومت میکردی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728

عزیزم شوهرمنم نمیزاره بادوست برم فقط باخانواده خودش خیلی سخته واقعا

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

خدانگذره از چنین مردایی

به خوبی‌ها ش فکر کن تمرکز ت رو از روی بدیاش برداری کمرنگ میشه و خود به خود درست میشه 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2738
وقتی مامانم اینجا بود پیام میداد بگو بره و فوش میداد رفتم تو دستشویی ک مامانم نبینه بیس دقیقه اشک ری ...

خب ازدواج دومت هست ک باشه مگه چیه.ی زن تو فامیل شوهرمه ۵بتربیشتره ازدواج کرده از هرکدومم بچه داره.این ک نشد زندگی 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

هر وقت شوهرت خونه بود نذار خانواده ات بیان هر موقع جاده بود بگو بیان پیشنهاد بهتر از این پیدانکردم

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2706