2752
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 674351 بازدید | 3278 پست
شما مربای گل سرخم خوردی؟!

بله خوردم

رویای ما به حقیقت پیوست، قلبهای ما به هم پیوست و زندگی آغاز شد،به تو رسیدم در اوج آسمان عشق،این بود قصه ی من و تو و سرنوشت تو آمدی و دنیا مال من شد،همه ی انتظار و دلتنگی ها و غصه ها تمام شد،تو آمدی و عشق آمد و پیوند ما در کتاب عشق ثبت شد،باور نداشتم مال من شده ای،لحظه ای به خودم آمدم و دیدم همه زندگی ام شده ای،عشق معجزه نیست، حقیقتی ست در قلب ها که پنهان است،به پاکی عشق، به لطافت با تو بودن... ما با هم آمده ایم که به همه ثابت کنیم معنای عشق واقعی را❤️❤️
2731
سلام  من ششمین روز رو تموم کردم. و با اینکه الان روز اول پریود بودم و وزنم کاذبه اما تو این 6 ...

ااا آخ جون چه خوب ک ی نفر داره باهام میگیره منم تقریبا نزدیک دو کیلو کم کردم من اگه تو ۱۴روز ۵کیلو هم کم کنم راضی ام

خب روز هفتم هم تموم شد.اشتهام کاملا از بین رفته. امروز یه کاسه آش به عنوان نهار خوردم 4 قاشق آش هم بیشتر نتونستم شام بخورم. اصلا اذیت نیستم خیلی هم خوشحالم که گرسنه نیستم چون تا قیل از این رژیم اصلا سیرمونی نداشتم

امروز دهمین روز از رژیم هستم و تا حالا 4 کیلو و نیم کم کردم دور شکمم هم 4 سانت کم شده به علاوه اینکه اشتها خیلی خیلی کم شده تو 24 ساعت گذشته فقط 5 قاشق به زور آش خوردم. میلم به هیچی نمیره

2706