2737
2739
عنوان

ترک نی نی سایت برای همیشه چون‌‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 46 پست
تعجب میکنم چرا تاپیکای سردار انقد ب مذاق نی نی سایتیا تلخ اومده  مگه همه طرفدار آزادی بیان نیس ...

فضول نباشن تو همه تاپیکا سرک نشن که به مذاقشون فشار نیاد والا منم از عنوان تاپیکی خوشم نیاد اصلا بازش نمیکنم حتی اگه 4روز تو پربازدیدا باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجا همه جور آدم با هر سطح فرهنگی اجتماعی و اقتصادی وجود داره درست مثل بیرون از اینجا 

همه جور تاپیکی هست ولی واجب نیست من نوعی به همه شون سرک بکشم 

اگه سعی کنم تو همه چیز دخالت نکنم و در حد نیازم از سایت و کاربرا راهنمایی بگیرم مشکلی پیش نمیاد 

بیرون از اینجا هم اگه فوضولی باشه و پای حرف همه جور آدمی بشینم و سرک تو کار همه بکشم بازم مثل همینجا چه فرقی داره 

پس به خود آدم بستگی داره که چجوری از وقتش و از این سایت استفاده کنه

فضول نباشن تو همه تاپیکا سرک نشن که به مذاقشون فشار نیاد والا منم از عنوان تاپیکی خوشم نیاد اصلا باز ...

نمیتونن عزیزم

عموما چراغای ذهنشون خیلی پرنوره،تراوشات فکرشون باارزشه نمیشه همه مستفیض نشن

2738
نمیتونن عزیزم عموما چراغای ذهنشون خیلی پرنوره،تراوشات فکرشون باارزشه نمیشه همه مستفیض نشن

والا من از این سایت کلا بدم اومد باز اینستا چندتا پست از دستش در میره میاد تو سرچش اینجا لامصبا با سرعت نورسریع میترکونن 

من حدود دوسال خواننده خاموش بودم 

واسه هر مشکلی داشتم اینجا سرچ میکردم نظرات کاربرا رو میخوندم 

حالا هرچی بود خونه داری بچه داری ... خداییش به دردمم میخورد 

گاهی ام حوصله ام سر میرفت داستان زندگی هایی که میذاشتن میخوندم