2737
2734

اگ سوتین نزنی ،توپکا که هی اینبر اونبر میپرن که یه سوتین مشگی خوشگل بپوش زیرش ازاونا ک آویز نگین خوجمل دارن

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم واسه مجلس سوگواری مناسب نیست این لباس

کما اینکه لباست زیباست

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
یه گردن بند بلند کفش پاشنه بلند ساقدار  حالت چکمه ای داشته باشه  تاپ نپوش

بابا برا روضه میخاد...خخخخخخ

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

زیرش هیچی نپوش سوتین نپوش یا فقط از این چسبدارا بپوش که هیچ بندی نمیخواد ی وقت بند نامریی اینا نزنی دیده میشه اون سوتین چشبدارا هم اگه از ی زاویه ای دیده شد نزن اصلا همه جلوه لباس از بین میره 

گرندبند اصلا ننداز گوشواره فقط بنداز که بزرگ باشه 

موهاتم پشتت جمع کن

کفشم پاشنه دار شاید بهتر باشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738
بچه ها روضه س مهمونی 🤪 بدون تاپ بد نیس؟

روضه؟..😲😲😲😲😲😲😲😲

نه بابا شوخی میکنی؟😐😐😐😐😐😐😐

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706