2733
2734
عنوان

اگه برگردید به روزای اول نی نی دار شدنتون، چیکار میکنید که نکردید ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 55 پست

به پسرم روز اول که دنیا اومد شیر خشک میدادم که انقدر زردیش نره بالا

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پسرم یکسالشه ، اگه به یکسال قبل برگردم سعی میکنم دیگه بغلی اش نکنم، دیگه وابسته به خودم نکنم و به پستونک هم عادتش بدم

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

به هیچ وجه شیر خشک نمی دادم. باعث شد بچه م از سینه بیوفته و شیر خشکی بشه

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
مثلا خواهرم هی بهم میگه همه کارای بچه رو خودت تنهایی انجام نده حتما به شوهرت بگو یا سعی کن تنهایی ب ...

خواهرت راس میگه

همسرت کمک کنه

خیلی خوبه

من همسرم

ابی به بچه نمیده

با منت صورتش میشوره

کاش از اول بهش فشار میوردم

همش هم غر میزنه

فلان کار نکردی

این کار اشتباه کردی

جا اینکه یه کمکی بکنه

فقط غر میزنه

ضرر نداره؟! عقیدتون اون موقع چی بود که پستونک نمیدادید؟

خیلی گریه میکرد و من همش سینه میذاشتم دهنش.بیشتر م گریه میکرد نگو طفلک دل درد داشت.من به خاطر اینکه دندوناش خراب نشن و این حرفا ندادم

سرشو این ور اونور میکردم حسابی گرد شه...یه وری خوابوندم کج شد.قطره آ د و ویتامیناشو به موقع میدادم اینقدر استخون بندیش ضعیف نمیشد.شیر خودمو دادم رفلکس داشت ک احتمالا شیرم بهش نمیساخت...ترحیح میدادم شیرخشک بدم.

موهاشو هم همون شش ماهگی از ته میزدم ریشه اش قوی شه....الان خیلی کم پشته و چون بزرگ شده نمیتونم کچلش کنم.

حساسیت بیخود به خرج نمیدادم مثلا من خیییلی مواظب بودم موقع حموم آب رو صورت دخترم نیاد.تا لباسش یه کوچولو آب میریخت و  خیس میشد سریع عوض میکردم اصلا اجازه ی خاک بازی و گل بازی رو بهش نمیدادم و همین باعث شده الان که ۳ سالشه با حموم کردنش مشکل دارم چون آب بیاد تو صورتش میترسه و بال بال میزنه بی نهاااایت وسواس داره تو تمیزی لباسش مثل خیلی بچه های دیگه نمیتونه شن بازی کنه محاله روی ساحل راه بره چون بدش میاد.

البته تو دومی دیگه تمام این موارد و رعایت کردم.

سرشو این ور اونور میکردم حسابی گرد شه...یه وری خوابوندم کج شد.قطره آ د و ویتامیناشو به موقع میدادم ا ...

یعنی چی سرشو اینور اونور کردن؟!

قطره آ د روزی چند قطره باید بدیم ؟

خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
2706