2737
2734

دخترم تو ان آی سی یو هست 

یه هفته است بدنیا اومده تو هفته سی و یک بدنیا اومد

میخوام بدونم بچه های هفت ماهه سرعت رشدشون چقدره من دلم نمیاد تند تند برم ببینمش میترسم لاغر شده باشه یا پیشرفت چندانی نداشته باشه

الان هم ک شیر نمیخوره😢

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نگران نباش فامیل ما بچش ۷ ماهه دنیا اومد ماشالا الان ۷ سالشه از همه بچه های فامیل قد بلند و تپل تره  

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728

نگران نباش...قوی باش که اگه مرخص شد با حال و روحیه خوب ازش استقبال کنی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

دخترخاله من هفت ماهه به دنيااومد

الان بيست سالشه😄نگران نباش درست ميشه

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ۷ماهه خیلی دیدم تو اطرافیان مشکلی نداشتن مثل بقیع بچه ها رشدشونومیکنن نگران نباش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2740
نگران نباش...قوی باش که اگه مرخص شد با حال و روحیه خوب ازش استقبال کنی

خودم خوبم ولی وقتی زیر اونهمه لوله و ساکشن دیدمش داغون شدم.

خیلی کوچیکه برای سرم و لوله😢😢😢

نگران نباش انشالله زودبزرگ میشه شیرم میخوره انشالله

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
برادر زاده منم این شرایط و داش یکماهی کشید تا مرخص شد الان برا خودش بلایی شده دلبری میکنه غصه نخور گ ...

تو یک ماه ک تو دستگاه بود رشدش چطور بود من شاید فردا برم ببینمش همش دعا میکنم یکم بزرگتر شده باشه

2706