2737
2734
عنوان

بچه ها این بیبی چک مثبته؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 37 پست

ممنون از همه ببخشید تک تک ریپلای نکردم😘😘😘

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزمم منفی بشه سکته می کنم ۳روز از موعدم گذشته بود ک زدم امروز ۵روزه نمیدونم شاید زود زده باشم میخوام ...

نگران نباش من تو همین سایت خیلیا رو دیدم گفتن بعد دو ساعت هاله انداخته و مثبت بوده

مبارکه عزیزمم

مرسی😘😘😘

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2728
هیچی همینجوری گفتم بهش😁.  قبلا بهش گفته بودم احتمالا باردار باشم آمادگیشو داشت

آخی عزیزم پس عجله ات زیاد بوده.توروخدا واسه منم دعا کن الان مادری پاکی .دعا کن بیبی این ماه منم مثبت بشه .

آخی عزیزم پس عجله ات زیاد بوده.توروخدا واسه منم دعا کن الان مادری پاکی .دعا کن بیبی این ماه منم مثبت ...

آره هولم😂😂.

ان شالله شما هم زود باردار میشی. من سیدم دلم روشنه برات😍😍

نگران نباش من تو همین سایت خیلیا رو دیدم گفتن بعد دو ساعت هاله انداخته و مثبت بوده

وای خدا از دهنت بشنوه عزیزم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2740