2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مال منم ترکید 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

شک نکن که این سایتم ضد انقلابی هست.

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚

این سایت پراز یهودیه من خودم چند بار دیدم 

کاربرای یهودی 

خوب گزارش مبزنن

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738
این سایت پراز یهودیه من خودم چند بار دیدم  کاربرای یهودی  خوب گزارش مبزنن

گزارش بزنن.نی نی یار نباید تاپیک و چک کنه.نی نی یار که دیگه یهودی نیست.شاید واسه اینکه یه خانمی توهین کرد به سردار و بقیه هم جوابش و دادن.

این سایت پراز یهودیه من خودم چند بار دیدم  کاربرای یهودی  خوب گزارش مبزنن

یهودی مگه خدا رو نمیپرسته!!!!!

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
گزارش بزنن.نی نی یار نباید تاپیک و چک کنه.نی نی یار که دیگه یهودی نیست.شاید واسه اینکه یه خانمی توهی ...

هر کی با عقیده خشکه مذهب ها مخالفت کنه یهودیه 

حالا عقیده شون هر چی باشه

😁