2733
2734

خب ینفر کمکم کنه دیگه..😭😭😭

صورتم معمولیه تقریبا ولی بیشتر به خشک میزنه ولی بینیم گاهی چربه.صورتم بقولی دهیدراته شدهبااینکه تاحدی خشکه ولی بازم جوش میزنم

صورتمم رنگش سفیده 

خب زیر کرم پودر حتما باید یه کرم مرطوب کننده بزنی، حتی اگر کرم پودرت استی لادر باشه

من اسنس مصرف کردم، با توجه به قیمتش خیلی راضی بودم ولی الان فقط اینلی که ایرانیه استفاده میکنم

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پس چی بزنم وااای...منافذ پوستمم بازه... خدا چرا کسی نیس کمکم کنه...دارم با ضدآفتاب شوون ارتزاق میکن ...

اگر منافذت بازه، پرایمر بزن قبلش

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
قیمت اسنس چنده؟؟؟؟ اینلی چطوره؟!

خیییلی وقت پیش با یورو 3 تومن هیجده تومن بود، الان برو تو سایت میثم عطر ببین چند میده؟ انواع و اقسام هم داره، من همیشه از میثم عطر میخرم

اینلی هم در حد گریم نیست ولی خیلی راضیم

پمپی هفتاد تومن

آهااا مرسی...فقط این اسنس برامنی که فقط درحد دوسه ساعت میخام ارایش کنم خوبه؟؟نمیخام پوستمو خفه کنه...چون جای اسکار جوشم دارم و منافذ باز...نمیخام تشدید بشه اخه ی فروشنده گفت کرم رنگی بزنی بدتر میشه و صورتمم لک میاره لک قهوه ای😐

پمپی هفتاد تومن

راسی یچیز دیگه میسلار بایودرما سبزش خوبه یا صورتی؟فک میکنم اشتباه خریدم..فقط بیتیم چربه یکم صورتم نسبتا خشک و بی اب و البته جوشدار..دهیدراته شده