2733
2739

کیا اول زندگی از لحاظ مالی مشکلات داشتند شوهرشون شغل تابتی نداشت ولی الان وضع مالی خوبی دارند خدا بهشون نگاه کرده بگین چه کار کردین برای ارتقای زندگیتون  بگین قوت قلب بشه برای کسایی که تازه ازدواج کردند تو این وضع بد اقتصادی😔

ما

البته برا ۵ سال پیشه الان ن

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اره ما افتضاح بودیم چون پدر شوهرم مارو طرد کرد تا دوسال هم من کار میکردم شوهرم دنبال کار بود بعد مه حامله شدم پدر شوهرم مارو قبول کرد الان بعد ده سال که چهارتا بچه داریم وضع مالی عالیه شوهرم مدیر عامل شرکته ودرامدش خوبه

ما روز عقدمون کل پولمون تموم شد موجودی حساب شد بیست هزارتومان نه ماشین و نه خونه البته این قضیه برای ۶ سال پیشه ولی الان خدا رو شکر هم ماشین داریم هم خونه قناعت زن تو خونه خیلی مهمه اینکه برنامه ریزی داشته باشی و ولخرجی نکنی انشاالله تمام جوونها صاحبخانه و ماشین باشند الهی امین 

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪