2737
2739
عنوان

بعضي وقتا بخشش از 100تا جنايت بدتره +داستان پسرخاله جاني و اراذل من

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 49 پست
اینارو دولت واسه روزای اعتصاب و تظاهرات لازمشون داره واسه فرستادن به جنگای نیابتی تو شهردای واسه درا ...

نه اينجور حاها نميره 

انقد وحشيه خود خواهر و برادراش كلا باهاش قطع رابطن نميبيننش

حتي ماموراي شهرم ازش وحشت دارن چ برسه همكار باشن

يك عددبازمانده سال 98هستم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه چرا 😁 حالا کورد بود قصیه حل بود ؟! ارادل اراذله دیگه چ کورد چه تورک چه لر چه فارس چه خار ...

اشتباه نکن خارجکیا همه فرهیخته و کتابخونن 

فحش رکیک بخوان بدن، میگن بی‌فرهنگ😁

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
اشتباه نکن خارجکیا همه فرهیخته و کتابخونن  فحش رکیک بخوان بدن، میگن بی‌فرهنگ😁

عه راست میگیا 😁

پس اون فوحشی ک میدن اولش "فا" داره اونم ایرانیه من نمیدونستم 😁😁😁😁😁

(    )
2740
عه راست میگیا 😁 پس اون فوحشی ک میدن اولش "فا" داره اونم ایرانیه من نمیدونستم 😁😁😁😁😁

دقیقا

آفرین😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نه اينجور حاها نميره  انقد وحشيه خود خواهر و برادراش كلا باهاش قطع رابطن نميبيننش حتي ماموراي ...

من ازش نمیترسمممم. اسمم و ببین گازش میگیرم

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
مرتضی تبریزیم همدانیه

وایی خدا😂

گلم تاپيكاي قبلي خيلي مشخصات از خوم دادم  درك كنيد خب  نميتونم

باشه پس دعا ميكنم به راه راست هدايت بشه

به نظر منم اين ادمها از سم كشنده ترن واس مردم

حيوانات داروي من هستند... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...
فك ميكنم قبلا با يه كاربري ديگم گفتم پسرخالم جز اراذل معروفه متاسفانه البته من كلا از همسرم و خانواد ...

پس چرا میگی اسمشو میگم اینکارا چیه اخه

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍