2737
2734
عنوان

كيا با وجود بچه براي خودشون وقت ميذارن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 60 پست
صبحا که بچهات نیستن هیچ جا نمیری؟!!!!!°°

اخه صبح ها جاي خاصي نميشه رفت جز خريد و ورزش كه خريد كه هر روز نميشه براي ورزش هم حوصله ندارم ترجيح ميدم بخوابم تا انرژي داشته باشم تا شب به كارهاشون برسم ضمن اينكه بايد هواي شوهرم هم داشته باشم

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

من 

کتاب میخونم

فیلم میبینم

خیلی کوتاه ولی هر روز ی تایمی میذارم

احتیاج به برنامه ریزی شدیییید داره .نباید هیچ وقتی رو هدر داد.

مدیریت خیلی زیادی باید رو امور داشت و البته سرعت عمل خیلییی زیاد.

من مدتهاست تنبلی از وجودم رفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم ۱سالشه.تو خونه حلقه میزنم و گاهی با کالسکه میریم پیاده روی...از ماه ایندم میرم دانشگاه انشال ...

برنامه ریزیت چجوره توضیح میدی

انقدر تمرین کن تا بهترین باشی توکم کم تغییر خواهی کرد شاید خودت متوجه نشوی اما کم کم منحصر به فرد خواهی شد همین حالا همین امروز شروع کن
2731
اخه صبح ها جاي خاصي نميشه رفت جز خريد و ورزش كه خريد كه هر روز نميشه براي ورزش هم حوصله ندارم ترجيح ...

وااااای من  ارزومه پسرمو بزارم مهد و برم یه کلاس هنری یا مثلا ورزش ....

گاهی میزارمش پیش مامانم و با دوستم میریم استخر

من از تو راه برگشتی ندارم...
من  کتاب میخونم فیلم میبینم خیلی کوتاه ولی هر روز ی تایمی میذارم احتیاج به برنامه ریزی شدیی ...

من فقط گاهي آخر شب ها تو گوشي فيلم  ميبينم يا ميام اينجا اين تنها تفريحمه 

من امشب گفتم چرا باید ابروم بهم ریخته باشه😒برم بگیرم تمیزش کنم😃 هنوز دو دقیقه نشده بود صدای شکسته شدن بشقاب از اشپزخونه اومد 😑

یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی😐

هیچی دیگه نصفه موند

منکه ۲تا دارم یکی۶سال یکی ۱سال که خداروشکر اولی مهد میره ولی دومی اویزونمه 😭😭😭مامانم میگه شدی عین پانداها بچت دائم اویزونه ولی صب که میشه با پسرم میریم بیرون گاهی استخرم با دخترم میریم از هیچی بهتره ولی فعلا با بچه کوچیک زندگی واقعا سخته😤😤😭😭

2738
عزیزم حداقل هفته خی یکبار صبح زود یا شب که شوهرت میاد ورزش برو

متاسفانه شوهرم كاري به بچه ها نداره و خودش به موقع ورزش ميره تمام مسئوليتسون گردن منه براي همين بي خوصله ميشم

برنامه ریزیت چجوره توضیح میدی

طبق برنامه نی نی سایتیا عمل میکنم...هر روز هفته یه کار.شنبه ها جارو

یکشنبه اشپز خونه رو اساسی تمیز میکنم

دوشنبه  کل خونه گردگیری

سه شنبه باز جارو میکتم

چهارشنبه سرویس بهداشتی

پنجشنبه هم داخل کمد و کشو ها  و...

هر شب سینکمو خالی میکنم و تمیز و خونه رو مرتب میکنم قبل خواب و اینکه ار روز لباسامو میشورم که هیچ لباس کثیف نداشته باشم

من از تو راه برگشتی ندارم...

من ۵ونیم صب پامیشم تا۶صبونه

۶تا۱۰درس

۱۰تا ۲ونیم کارای خونه و بچه و آشپزی و یساعت ورزش و بچه داری

۳بچه رومیخوابونم

۳تا۵ درس

۵بچه ببدار میشه غذا میدم کنار بچه مبشینم درس مبخونم

تا۱۰ونیم 

۱۱ظرفارومیشورم مسواک 

خواب بچه

اکثرا دیگ خودمم تا۱میخوابم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
من پسرم ۱سالشه.تو خونه حلقه میزنم و گاهی با کالسکه میریم پیاده روی...از ماه ایندم میرم دانشگاه انشال ...

بچه مدرسه داشتن سخت تره چون تمام برنامه هام با درس هاي اونا هماهنگ ميشه متاسفانه خيلي بهم وابسته ان و نميشه به حال خودشون ولشون كنم