2733
2739
چه رفتاری از خانواده ی خودتون (نه خانوادهی شوهر!!!!!!!!!) شما را ناراحت می کنه؟ منظورم رفتارهایی که باید یادمون باشه در آینده در مورد بچه ی خودمون که ازدواج می کنه انجام ندیم.
در مورد خودم، چون مادرم دخترمو نگه می داره گاهی وقتا با بعضی رفتارهاش احساس می کنم خیلی سختشه. گرچه بهش حق میدم اما منم چاره ای ندارم و دلم میگیره.
یا اینکه نسبت به عروسها، درمورد رفتارهای من و شوهرم خیلی حساسه و انتظار داره و زود دلگیر میشه. در حالیکه تقریبا هیچوقت از دو خانم برادرهام انتظار نداره و همیشه باهاشون یکجور رفتار می کنه
خب عزیزم چون با تو رودربایستی نداره. کاملاً حق با مادرته...
یه چیز بدی که تو خانواده من وجود داره اینه که طرف مقابلشونو پررو میکنن.
مثلاً خیلی از کارهاییکه مادرم برام میکنه شوهرم فکر میکنه وظیفه شه. در حالیکه اصلاً اینطور نیست.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرق گذاشتن بین دختر و پسر و بالطبع عروس و داماد

مادر من پاش بیفته از صبح تا شب بد داماد رو میگه ولی وقتی نوبت عروسش میرسه میگه گناهه غیبت نکنین
🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
پدر من همیشه حق رو به افرادی غیر از خانوادش میده مثلا بین من و شوهرم حق رو به شوهرم میده
بین داداشم و زنداداشم حتما حق رو به زنداداشم میده
خیلی کفرم در میاد
یکی هم اینکه بیش از حد به دیگران محبت میکنه و توجه نشون میده
در حالیکه همین دیگران در مقابل همچین کاری واسه پدرم یا خانوادمون کاری نمیکنند
جالبه که طرف شوهر من برعکسه اونا هم دختر دوست دارن و به پسر که شوهر من باشه محل نمیذارن دیگه شما تصور کنین موقعیت من بعنوان عروس نزد اینا چیه

البته من فول تر از این حرفام که اهمیت بدم و خودمو ناراحت کنم
🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
2738
در مورد خودم خوبه بی رودر بایستی باشه اما بالاخره شوهرم داماده، به روش نمیاره اما من فکر می کنم دلگیر میشه. مثلا اگه خسته باشه یا از چیزی ناراحت باشه و همون وقت شوهرم بیاد کاملا می فهمه که مامانم از چیزی ناراحته. اما اگه خانمهای برادرام بیان خیلی طبیعی باهاشون رفتار می کنه.

فسقلی جون منظورت چیه؟
من از خواهرم ناراحتم طلاق گرفته با مادرم زندگی میکنه و براش هیچ کاری هم نمی کنه و حتی با 35 سال سن هنوز خرجش رو مادرم میده اما زنگ میزنه به من میگه تو نباید روز پدر رو به مامان تبریک بگی چون پدرم 8-9 ساله فوت شده پدر خودش که کلا از وقتی مادرم ازش جدا شد باهاش کاری نداشت از وقتی یادم میاد یه ادم متظاهر و عقده ای بود که همیشه به من حسودی میکرد حتی اگه زنگ بزنه من مشغول کار خونه ام باش میگه اااااااااا تو مگه ظرف هم میشوری هم رو میزاری ماشین بشوره دیگه میخواستم بگم نه مثل تو بیکار میشینم مامانم تو این سن غذا بزاره جلو بعد هم غر بزنم
زرشک[smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm83.gif[/smiley]
رک بودن با دخترشون ولی در عین حال تعارف داشتن با پسرشون و عروسشون ....
از حق دختر گذشتن و به پسر و عروسشون حق اضافی دادن
بابام از همه باحالتره
عروسمون سمنان پیام نور میره .... الان که امتحاناشه بابام میبرتش اونجا امتحانش رو داد با هم بر میگردن
2706