2737
2739
عنوان

یه خاستگار برام اومده که

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 45 پست

من ۴ تا  برادرشوهر و دوتا خواهر شوهر دارم

خواهرشوهر بزرگم  دوتا دختر داره که از من بزرگتر هستن  اونام خودشون  به نوبه خودشون میشدن خواهرشوهر😥

۱۵ ساله دووم آوردم😏😏

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مامان من 6تا برادرشوهر و 3تا خواهرشوهر داشته ولی رابطشون خوبه.یه خواهر 1برادر و 7تاخواهر شوهر داره.فقط رابطش با جاریش زیاد اوکی نیس.ظاهر خیلی خوبن.ولی جاریش پشت سر حرف دراره.

من همین یه دونه ام!
2731
فک کنم ازونا باشه که قراره درست بشه  من پیگیر نشدم فقط گفت شاغلم  نمیشد تو دید اول بگم ش ...

ینی وکیله؟ خب این ک نیاز ب توضیح نداره

اگه وکیله ک پروانه و دفتر داره راحت امار میشه گرف

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
وقت نمیکنن به تو گیر بدن بهتر 😂😂 ولی خارج از شوخی ما کلا خانواده هامون پرجمعیتن و مشکل خاصی نمیبی ...

جدی میگی!عروس اذیت نمیشه؟من خانوادم ۴نفریم تصوری از پرجمعیت ندارم 

همیشه آرزوم این بود ۱۰نفر باشیم ولی برای قوم شوهر میترسم 

خب بزار اول راجع به خودش کامل توضیح بده بعد تصمیم بگیر. من ۶ تا برادرشوهر و سه تا خواهرشوهر دارم واقعا خیلی ماهن مثل خانواده خودم شدن هر شب خونه مادرشوهرم جمعیم اینقدر میگیم میخندیم هر شب کلی روحیه میگیرم دوری از خانواده دیگه یادم میره ولی خب اگه کسی اذیتگر باشن همون یه دونش روزگارتو سیاه میکنه. 

نمیدونم  از همین نگرانم  تعدادشون زیاده نکنه دخالت کنن و زندگیم خراب بشه

عجله نکنید، خوب تحقیق کنید.

حسابی هم دوتا خانواده وقت بذارید کاملا همدیگرو بشناسید

انشاالله هرچی خیره پیش بیاد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
نمیدونم  از همین نگرانم  تعدادشون زیاده نکنه دخالت کنن و زندگیم خراب بشه

خوب عزیزم بزار بیان خواستگاری همه چیو میگن دیگه....خودتو اذیت نکن هنوز اتفاقی نیفتاده ...

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستید.
من دوشب پیش اومدن خواستگاری ۴ خواهر و۴ برادرن ،مال شما که کمتره😄

نمیترسی که بعدا چطوری حریفشون بشی 

مثلا اینکه باید کمکیت باشن ولی اینجوری هیچ کمکی از طرف پدر مادر یا خانوادش نمیگیری

2706