2737
2734
عنوان

می‌خوام پولامو به شوهرم ندم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018 بازدید | 53 پست
چطوری پس میگیری گلم ؟؟من که مثلا سر ماه دو ملیون بهش میدم پانصد تو کارت خودم میمونه بعدش هرچی بخوام ...

خب از اول روش دادی

الانم دیر نیست با سیاست. نگو پول بهت نمیدم که سر و صدا کنه. یه چیزی بخر که خودت قرض دار بشی مجبور بشی حقوقتو بدی برای قسط

توکل بر خدای مهربان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری پس میگیری گلم ؟؟من که مثلا سر ماه دو ملیون بهش میدم پانصد تو کارت خودم میمونه بعدش هرچی بخوام ...

اشتباه تو این بود ک رفتی با کسی ازدواج کردی که بعدنا سر بارت بشه ن شوهرت مامان من معلمه بابام حتی نمیدونه مامذنم هر ماه چقد حقوق داره یه اشتباه دیگتم این بودک به شوهرت گفتی ماهی چقد حقوق میگیری 

میگم از دوستم قرض گرفتم و باید پس بدم اونم خاططر رودروایسی پس میده

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین 
2728
اینم فکر خوبیه گلم ، خونه اطراف شهر شاید بشه گرفت 

اره یه زمین بگیر تابستون تبدیلش کن به باغ. اشنای ما این کارو کرده. تو زمینشون نهال و صیفی جات کاشتن. کردنش باغ. برای خودت سرمایه جمع کن

توکل بر خدای مهربان
2738

من هم شاغلم درآمدم هم یه کم از شوهرم بیشتر اصلا شوهرم ازم پول نمیگیره خودش خرج خونه رو میده ولی من هم هیچ وقت واسه خرید لباس و لوازم آرایش و آرایشگاه و دکتر و اینا که خیلی هم خرجش زیاد ازش پول نمیگیرم ماهی دو سه بار هم دعوتش میکنم رستوران در همین حد تو زندگی خرج میکنم

یعنی هر ماه حقوقتو که میگیری تقدیم شوهرت میکنی!؟ یه بار بهش بگو تمام حقوقشو بده به تو و همه خرجا با ...

میدونی چیه گلم ، شوهرم دو جا خونه دیش خرید کرده و ماشین هم نوشته ، قسط هم زیاد داره و از طرفی خرج خونه وبچه و اینا خیلی زیاده حقوق من رو معمولا قسط میدیم یا جمع می‌کنیم برای خونه هایی که پیش خرید کردیم میدیم ، منم بهش می‌گم خونه رو‌به اسم‌من بزن میگه تو به اندازه ی یک دانگ خونه هم پول ندادی ، البته راست میگه این خونه ها رو هشت سالی میشه که داره براش پول میریزه در حالی که ما یک سال هم نیست ازدواج کردیم ، ولی ماشین رو به اسم من نوشت البته به خاطر اینکه به اسم خودش نمیتونست بنویسه وگرنه عمرا به اسم‌من مینوشت

میدونی چیه گلم ، شوهرم دو جا خونه دیش خرید کرده و ماشین هم نوشته ، قسط هم زیاد داره و از طرفی خرج خو ...

کاش بهش نمیگفتی چقد حقوقته مامان من با ۲۸ سال سابقه تو کار ب بابام میگ یک و سیصد میگیرم درحتلی ک حقوقش پنج و هشتصده 

2706