2733
2734
عنوان

سفر به جنوب و سوال هاي من

| مشاهده متن کامل بحث + 7852 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منی دیلم گناوه از خود بوشهر بهتره بوشهر کنار دریاش قشنگه فقط بازارش چیزاش گرونه جای خاص دیگه ای نداره 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
بندرعباس.بیا قشم از اونور هم با شناور میفرستمت بری هرمز...اونجا که دیگه معرکه است

بله شنيدم واقعا راجب جزيره هرمز .. ما دو سال پيش با تور رفتيم قشم عالي بود امسال ديگه نميريم ..امسال يا بايد بريم بوشهر و ديلم و گناوه يا بندر عباس ...

2740
بندرعباس بهتره عزیزم ..جزیره هرمزم مال بندرعباسه از بندر خیلی نزدیکتره ...بندر ک رفتین بعدش راحت با ...

اي جان قشم و من رفتم .. امسال قشم نميرم ديگه .. بدون رفتن به قشم بازم بندر بهتره؟ 

بوشهر عید خوبه گرم نیس اصلا،،،تماااام شیرازیا میان بوشهر😍😍کللللی جاهای دیگم میان،،دریای بوشهر خیلی ...

الهي عاليييي دقيقا ب ما هم همينو گفتن.. ما ميخواستيم با ماشين بيايم مامانم اذيت ميشه تو مسير گفتيم هوايي بهتره شايد / بعد اينكه از بوشهر ميشه رفت هرمزم ديد ؟

بندرعباس فک کنم تا عید گرم بشه ما هر سال این موقع می‌رفتیم ک امسال قسمت نشد !قشم عالیه درگهان هم برا ...

دقيقا .. منم دو سال پيش رفتم قشم محشر بود امسال ديگه قشم نميريم 

راستش من قشم و رفتم و نميريم فك كنم  به تنهايي يا بايد بندر عباس انتخاب كنيم يا بوشهر و گناوه ...

گناوه هم مثل شهرهای دیگه که قیمتا میده بالا ممکنه یکم گرون کنن جنساشون رو؛ ولی خب نمیدونم شاید به نسبت شهر شما قیمتش مناسب باشه( نمیدونم قیمت شهر شما رو) قیمت بگیرین شهر خودتون بعد اونجا اگه حواستین خرید کنین مشکلی پیش نیاد؛ و اینکه یه مغازه دار ممکنه یه چیزی مثلا10 هزارتومن بده یه مغازه دیگه بگه من اینو جفتی فقط میدم 35هزار تومن، جنس یکیه قیمتا متفاوت میگن،

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

برای خرید میتونین بازارای دیلم و گناوه بوشهر انتخاب کنید

پارک چگاسه جم _کوه پدری(پردیس) جم _خلیج نایبند_توی بوشهر عالیه

گنبد نمکی جاشک -عمارت ملک- موزه رئیس علی دلواری_عمارت کازرونی_قلعه خورموج دشتی_ساحل ریشهر_کاروانسرای مشیرالملک دشتستان_پارک ساحلی آب شیرین کن_پارک شغاب_عمارت گلشن_مسجد جامع بردستان_و بازار سنتی بوشهر و ... تو استان بوشهر هست گلم میتونی اطلاعتشون رو دربیاری

اینا مکان های گردشگری تفریحیه تا اونجا که تو خاطرم بود البته که از ساحل دریا هم نمیشه گذشت توی بندر عباس هم دوستان گفتن🌷🌷

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]
2706