2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشون رفت دستگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 6803 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ت چون زودتر به دنیا اوومده  احتمالا شیر نتونه بخوره نه با شیشه شیر و نه می می؛ تو باید خودت سعی کنی از خواب بیدار ش کنی؛ اونم راه داره چون همش میخوابه و مثل بچه های عادی گریه نمیکنه که شیر بدی ؛ پس باید از زیر پاش بشکون بگیری یا دستمال رو خیس کنی زیر کف پاش بزنی که بیدار بشه؛ هر یک ساعت یا یک و نیم ساعت ۱۵ میلی بهش شیر بدی دختر خوب فقط نزاری به حال خودش گشنه بمونه چون بچه خدای نکرده تلف میشه منتظر نمون خودش بیدار بشه هر یک و نیم ساعت بیدار ش کن بهش شیر بده یه دکتر کودکان هم ببرش چون بهش ویتامین اینا میده ؛ خلاصه بهت بگم اگه به بچه ت برسی و زود زود شیر بدی عرض یک ماه مثل بچه های عادی میشه

2728
طبیعی اومد یا سزارین کردی؟

کیسه ی ابم پاره شد سزارین شدم دکتذ میگفت ریه هاش کامل نشده شیرمو میدوشیدم فیریز میکردم بعد که دکترش اجازه داد با سرنگ بهش میدادن 😔😔خیلی روزای سختی بود 

من 41 هفته زایمان کردم و بند ناف چندین دور دور گردن بچه پیچیده بود و نذاشته بود رشد کنه

به محض تولد گذاشتنش تو دستگاه و تا چند روز شیر میبردم براش

فکر کنم 3 روز تو دستگاه بود

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
عزیزم راهی نمیدونی که بچه منم زودبدنیا بیادتوروخدااگه میدونی بهم بگو 

دیونه ای بخدا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
عزیزم راهی نمیدونی که بچه منم زودبدنیا بیادتوروخدااگه میدونی بهم بگو 

خیلی بدی

این حرفو نزن

بذار بچه رشد کنه 

منم از این حرفا میزدم ولی الان خیلی پشیمونم😢😢

بخدا دارم همش به این فکر میکنم بچه سالم بمونه 

سلام پسر منم ریه هاش تشکیل نشده بود 10روز تو دستگاه بود من شیر میدوشیدم فریز میکردم با سرنگ بهش ممیدادن البته چهار روز اول اصلا شیر نخورد، چه روزای سختی بود خیلی بد بود، نگران نباش میگذره به حرف دکترش گوش کن ایشالا زود خوب میشه

سلام پسر منم ریه هاش تشکیل نشده بود 10روز تو دستگاه بود من شیر میدوشیدم فریز میکردم با سرنگ بهش ممید ...

دختر من خیلی ریزه هنوز ب دستگاه وابسته است هفت ماهشه دکتر گفته شاید چهل پنجاه روز تو دستگاه بمونه

روزام وشب هام خسته کننده شده دیگ حالم از خودم بهم میخوره

بذار روند طبیعی رشدش طی بشه تو که تحمل کردی 3ماه دیگه تحمل کن

بذار تا روزای اخر حسابی رشد کنه

من 39هفته و 5روز زایمان کردم دردام شروع شد

پسرم 3و270بود

ولی بازم گفتم کاش وایساده بودم تا 42هفته که بشه 3ونیم

تا همه چیش راحت تر باشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706