2777
2789
عنوان

اگه یه روز بچتون ازتون بپرسه چرا منو بدنیا آوردین چی جواب میدین؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5636 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو جواب همتون فکر کردم. برای سوال اول درسته منم فکر میکنم یه جور قانون طبیعت یا لطف خدا برای درک بیشتر قدرتشه.و خدا از هیچی هیچی یک نی نی میزاره تو دامنمون.

واقعا بدنیا اومدن یک بچه چی میتونه باشه جز یک معجزه ی بزرگ.
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
مامان بهاره، مامان لیلا، زری جون، هستی جون،شاسوسای عزیز،طلا جون، مهراوه جون، مامان سارا، سالی جون و سایر دوستان از جوابهاتون و این که به این سوال فکر کردید ممنونم.
دوستان دیگه لطفا همفکری کنید و نظراتتونو بگید دیگه.

( راستی شاسوسا جون اسمت یعنی چی؟؟)
گاهی فکر میکنم من اگه به خاطر لبریز شدن احساسات و عشق مادری خودم بچه دار شدم یک جور خودخواهیه. یک خودخواهی مثبت البته. ولی دوس ندارم تنها دلیلم همین باشه
شما چی فکر میکنید؟؟
1- فکر میکنید چرا خدا بهتون نی نی داده؟
به همون دلیلی که بقیه جانداران تکثیر میشن: بقای نسل اما ما آدمها چون احساساتی هم هستیم میتونیم از توش کلی دلیل دیگه هم پیدا کنیم یا کلی علامت و نشانه درش ببینیم.
2- انگیزه خودتون از نی نی دار شدن چی بوده؟
انگیزم این بود که بچم شهروندی یه کشور دیگه بجز ایران رو هم داشته باشه وگرنه الان برای بچه دار شدنم زود بود! اما خب در کل میدونستم بالاخره باید یه روزی بچه دار بشم. آدم بچه دوستی نیستم شاید به خاطر سیر طبیعی زندگی و ازدواج بچه دار هم می شدم.
3- اگه یه روز بچتون ازتون بپرسه چرا منو بدنیا آوردین چی جواب میدین؟
بهش فکر نکردم هنوز!!
آمی جان عشق بزرگترین چیزیه که آدم میتونه به دیگران هدیه کنه و تو اینقدر عاشق بودی که نی نی دار شدی تا عشقتو به پاش بریزی... کاش منم این همه دلم بزرگ بود! خوش به حال نی نی ت. تنها دلیلت هم همین باشه لازمه و کافی! بیش از حد کافی
سلام و عرض ارادت خدمت آمی عزیز

جواب سئوال 1
احتمالا خدا می خواسته بفهم که چقدر مادرم برای بزرگ کردن زحمت کشیده

جواب سئوال 2

ناراحت کننده است ولی هر دو بارداریم کاملا ناخواسته بود.

جواب سئوال 3

سکوت.... پاسخی ندارم.
من پس فردا زایمان می کنم و اگه پسرم یه روز اینو بهم بگه من واقعیتو بهش می گم:
بهش می گم تو نتیجه عاشقی من و بابات هستی و نتیجه عاشقی همیشه یه بچه کوچولوئه که خدا از بهشت می فرسته و بهش زندگی می ده
اگه خیلی پسرم بزرگ بود در حد جوانی و بهم گفت که چرا منو به دنیا آوردی من می گم پسرم تو قویترین و باهوشترین و تند و تیزترین اسپرم بابات بودی که چسبیدی به رحم من . والا ما بی تقصیریم (اهم)
آسمانه جون مرسی عزیزم از نظرت.مطمئن باش وقتی لیاقت داشتی مامان بشی خپحتما دلت همبزرگه عزیزم
نیکی جون ممنوم عزیزم. ما هم ارادتمندیم فراووون. خوبی دوستم؟؟؟جواب سوال اولت عالییییییییی بود. چه جواب خوفی
آسمونی جون جوابات خیلی جالب بودن. واقعا ما همه اون ا سپرم چابک و زبل بودیم ههههههههه!!!!!!!
ان شآءالله زایمانت هم به خوبی و خوشی باشه عزیزم.
مامان علیرضا کوچولو ممنونم از نظرت عزیزم. وای همیشه به این فکر میکردم خدا چرا به بعضی ها صلاح نمی بینه بچه بده. واقعا چراااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آسمونی جون ما مامانای مردادی اینجا هستیم دوست داشتی سر بزن. خوشحال میشیم.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=57054&PostID=5048245#5048245
سلام..
طراحی عکس وقالب وبلاگ..خوشحال میشم سر بزنید..
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=99236&PageNumber=1
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
سلام ، راستش من اصلا بچه نمیخواستم یعنی کلا بچه زیاد دوست ندارم ولی از شانسم خیلی زود و ناخواسته بچه دار شدم خیلی اذیت شدم واقعا اگر بچه ام بعدا ازم بپرسه که چرا منو به دنیا آوردین نمیدونم چی بهش بگم چون نه من نه شوهرم اصلا تو اون زمان بچه نمیخواستیم بابت همین قضیه هر دو اذیت شدیم نمیتونم به بچم بگم که ناخواسته است چون اثر بدی روش میگذاره امیدوارم این سوال را هیچ وقت نپرسه
مرسی از پاسخت مینا جون. دوستای دیگه بیاین نظراتتونو بگید دیگه. یه وقت بچتون ازتون میپرسه واقعا بهش میخواین چی بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
2801