2733
2734
عنوان

کمک می خوام در مورد کوتاهی قد کودکان لطفاً راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چقدر دنبال همچین تایپیکی بودم منم پسرم قدش کوتاهه پسر من الان سه سال و پنج ماهشه قدش 95 هست و نسبت به همه همکلاسیاش تو مهد کوتاه تره من از این بابت خیلی ناراحتم میخوام ببرمش پیش متخصص غدد پسر منم همسن بچه های شما بود همین 77 اینا بود فکر کنم منم بهش زینک میدم
سلام دوستان دختر من که تو 15 ماهگی 74 قدشه! با اینکه موقع تولد 49 بود. هم سناش با اینکه موقع تولد از او کوتاهتر بودن الان بلندترن! خودم بلند قدم 166، شوهرم هم نسبتا بلنده171، فقط مادر شوهرم کوتاهه! خیلی نگرانم سه ماه هم زینک خورده. ولی تاثیری نداشته از 13 ماهگی قدش تغییری نکرده! تو مقالات دیدم میگن نباید زیاد زینک مصرف بشه ممکنه باعث بلوغ زودرس بشه