2737
2734

سلام سوال برا بچه ۲۳ماهمه،اون هفته دندوناش آبسه کرد،کل صورتش ورم کرد،بردمش دکتر اطفال چرک خشک کن خورد،الان بهتره،دیروز رفتم دندون پزشکی دندوناش و دید،گفت ۴تا جلو رو بکش دوتا آسیابی هم که تلزه لک سیاه افتاده گفت عصب کشی کن اونم با بیهوشی،اون چهارتا دوتاش فقط سرشون بیرونه،پوسیده ریخته،ولی اون دوتا وضعش خیلی خراب نیست،بعدشم بیهوشی واسه بچه میترسم،نمیشه نکشن ترمیمش کنن،روکش کنن،احساس کردم دکتر برا بچه به این کوچیکی نمیخواد وقت بذاره.چکار کنم،راهنماییم کنین.ممنون از لطفتون      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تجربشو دارم‌. ببین بهترین راه درمان بچه فقط همینه بیهوشی و ترمیم تموم دندوناش اگر میشه بگو دندوناشو ترمیم و روکش کنه هزینت زیاد میشه اما چاره ای نیست. سه ماه پیش پسرداییم که دو سال و دو ماهش بود رو بیهوش کردن و ۸ تا دندونشو ترمیم کردن کلا ۴۰ ذقیقه بیهوش بود شش میلیونم هزینش شو ولی الان راحته. پسر خودمم ۴ تا دندونش خرابه بردم دکتر گفت تا درد نگرفته صبر کن اگر درد گرفت با بیهوشی ترمیم میکنه فقط ۲۱ ماهشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2740
در ضمن خودم پرستارم دلیل بیهوش کردن بچه های زیر ۳ سال پیشگیری از خطر آسپیراسیون و خفگی هست

ممنون عزیزم،فقط بیهوشی خطری برا بچه نداره.رو مغز بچه تاثیر بدی نداره،من میترسم.

خیالت راحت باشه اونا دندونپزشکی اطفال خوندن بلدن چیکار کنن. دکتر بیهوشی هم دارن

عزیزم تو مطب بیهوش میکنن،شنیدم تو مطب کسی نباید بیهوش کنه،بعد اینا میخوان ۴تا جلو رو بکشن،ببرمش جایی دیگه؟اصلا حرفی از ترمیم نزد.بعد اینکه برا کشیدن و اینا بچه بعدش خیلی درد میکشه؟اگه بکشن لثه ش باریک نمیشه برا بعدا که بخواد دندون در بیاره؟ممنون میشم جواب بدی عزیزم.

ممنون عزیزم،فقط بیهوشی خطری برا بچه نداره.رو مغز بچه تاثیر بدی نداره،من میترسم.

نه بابا. الان پسرد۱ایی من که سالمه. خخخخ. تازه این همه بچه کوچیک که به خاطر بیماریهای مختلف جراحی میشن و عمه بیهوش میشن. نگران نباش.  ماده بیهوشی هم بر اساس سن و شرایط فرق داره

عزیزم تو مطب بیهوش میکنن،شنیدم تو مطب کسی نباید بیهوش کنه،بعد اینا میخوان ۴تا جلو رو بکشن،ببرمش جایی ...

نه پسردایی من توی بیمارستان انجام شد کارش نه توی مطب آره ببر یک پزشک اطفال دیگه ببینه