2737
2739

دنبال بخارشوي مشكي يا نقره اي يا توسي بودم 

همه  جارو گشتم 

ي مغازه اون باااالا چيدع بودم گفتم اقا مشكيه گفت اره هم مشكي هم سغيد داره 

بعد تا از انبار يكي ديگشو بياره و وسيله ها ديگه رو ما ببينيم 

من بعدش نديدم ك رو كارتنش رنگش بنفشه 

اخه بخار شوي بنفش؟؟؟؟؟؟؟ 

ببرم يني پس برميداره؟؟؟؟ اون احمق نگفت ك ن بنفشه مشكي نيس

خيلي روي رنگ وسايلم حساسم 🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره برو پس بده!

متاسفانه بازارها همه کلاهبردار شدن!

حتما و حتما همه چی رو چک کن 10 بار و بخر!

برو پس بده و همون موقع هم پولت رو پس بگیر تا بلکه برای نفر بعدی این کار رو نکنه!

2738
آره برو پس بده! متاسفانه بازارها همه کلاهبردار شدن! حتما و حتما همه چی رو چک کن 10 بار و بخر! برو ...

احساس ميكنم ميگه ميخواستي خودت رو كارتن رو ببيني 

يا بگه پول بهت نميدم 

اي خدا دعا كنين برام

توروخدا ك پس برداره  چيكار كنم پس برداره يك ميليونو نيم پولشو داديم

وا مگه میتونه برنداره بگو شما خیلی اشتباه کردی اینو بهم دادی من رنگ مشکی ازت خواستم

✴🏴اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله 🏴✴                                      🍂🍁دختر آبانم🍁🍂       😍🌹کیژی کوردوستانم🌹😍           ♥️⚽️عشقم پرسپولیسه⚽️♥    💝⚽️ تیمم بارسلونه ⚽️💝           🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼                   🎼🎵🎶🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎶🎵🎼
احساس ميكنم ميگه ميخواستي خودت رو كارتن رو ببيني  يا بگه پول بهت نميدم  اي خدا دعا كنين ...

نه بیخود میکنه!

شما سفت و محکم برو جلو حرف بزن و بگو که کلاه سرم گذاشتی، گفتی مشکی هست و من به شما اعتماد کردم، وایسا پولت رو هم همون موقع پس بگیر.

اگه خودت نمیتونی محکم باهاش حرف بزنی با شوهری یا برادری کسی برو

احساس ميكنم ميگه ميخواستي خودت رو كارتن رو ببيني  يا بگه پول بهت نميدم  اي خدا دعا كنين ...

توهم دلایل خودت روبیار،وخیلی محکم بگو،تمام وسایلم فلان رنگه،اگه میخواستم بنفش بردارم همه روبنفش میگرفتم،کوتاه نیاتابه حقت برسی،

بعیدنیست عمدا برای فروش جنسش دروغ گفته باشه،پس کوتاه نیا

نه بیخود میکنه! شما سفت و محکم برو جلو حرف بزن و بگو که کلاه سرم گذاشتی، گفتی مشکی هست و من به شما ...

من اینجورمواقع اگه شوهرم روببرم گندمیزنه وکوتاه میاد،فقط کارخودمه  

2706